Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Běhejte stylově!

Ať již začínáte s během jako novou životní výzvou, nebo jej provozujete dlouhodobě, mějte na paměti, že běžecké vybavení může zásadně podpořit a usnadnit vaše výkony.

Redakce Marianne | 16. 04. 2013

Běžecké boty jsou klíčovým předpokladem pro vyrovnaný výkon. Zvolte si pár, který si oblíbíte natolik, že vás samotná představa nazutí bot povzbudí vyrazit. Svou roli hraje i zbytek vašeho vybavení – dnes už není problém mít oblečení funkční a zároveň stylové a barevně sladěné. Vše si můžete pohodlně vybrat z nové kolekce adidas Women v prodejnách A3, kde vám proškolený personál ochotně pomůže s výběrem podle vašich individuálních potřeb.

Jaké jsou naše tipy?

Kvalitní sportovní podprsenka by měla být nepostradatelnou součástí vašeho vybavení – poskytuje nedocenitelný komfort a podporu. Zvolte například Supernova Racer Bra.

adidas-clanek2

Vyměňte své staré běžecké tričko za dámské adidas Supernova Short Sleeve Tee s ventilační funkcí. Díky technologii climacool® je tričko prodyšné a odvádí vlhkost a teplo, zatímco design formotion® nabízí při běhu optimální volnost pohybu.

Běžecké legíny doplňte o stylové šortky. Jistě oceníte také dámskou bundu adidas Supernova 3 v 1 s prodyšnou ochranou proti větru climaproof®, jež vás ochrání v jakémkoli počasí. Můžete ji nosit jako kompletní bundu, coby vestu či jen jako krátkou lehkou bundičku s kapucí.

Na nohy nazujte novinku adidas Supernova Glide 5 a běhání si naplno užívejte. Zbytek nechte na chytré technologii miCoach. Aplikace vám pomůže naplánovat jednotlivé tréninky, sledovat vaše zlepšení, a když je třeba, dodá i užitečné rady a tipy. http://www.adidas.com/micoach

Související články