Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Brandeis Clinic nabízí kvalitu za zvýhodněné vánoční ceny

Komerční článek - Klinika estetické medicíny Brandeis Clinic otevírá své dveře s bohatou nabídkou zvýhodněných cen. Pokud uvažujete o podstoupení zkrášlovacího zákroku, nová klinika v centru Prahy by neměla ujít vaší pozornosti.

Redakce Marianne | 6. 12. 2013

Propagace firmy Brandeis Clinic. Marianne.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Brandeis Clinic nabízí služby v oblasti plastické chirurgie, liposukce, estetické stomatologie i preventivní péče. Disponuje unikátními přístroji, které řadí kliniku na úroveň nejlepších zahraničních center estetické medicíny. Nyní si její služby můžete dopřát za speciální vánoční ceny.

Zvýhodněné otevírací a vánoční ceny

Po otevření kliniky máte možnost dopřát si profesionální péči za zvýhodněné ceny. V časově omezené nabídce naleznete laserovou epilaci, lifting obličeje, léčbu celulitidy i ošetření vrásek o 25 % výhodněji. Navštívíte-li nás v sobotu, získáte 5% slevu i na ostatní zákroky estetické dermatologie.

2013_09_06_122244_4037_1280x831_copy

Kombinace kvality a zkušeností

Zakladateli kliniky jsou manželé Brandejsovi. Paní Anna Brandejs je odbornice na ženskou krásu a v oblasti farmaceutiky a estetické medicíny se pohybuje již více než 20 let. Pan Antonín Brandejs je úspěšným českým hoteliérem, který vlastní populární hotel Paříž v centru Prahy.

Před otevřením prošlo sídlo kliniky rekonstrukcí pod dohledem českého architekta J. Pizingera a nabízí moderní, stylové a přátelské prostředí. Velké úsilí bylo věnováno i výběru lékařů. Brandeis Clinic chce poskytovat pouze služby osvědčených lékařů s mnohaletou praxí. O jejich zkušenostech se můžete přesvědčit sami na stránkách kliniky.

Hlavní je péče a proklientský přístup

Paní Anna Brandejs chce ve své nové klinice uplatnit mnohaleté zkušenosti, kdy se pracovně estetickou medicínou zabývala a kdy se také sama, jako žena pečující o svůj vzhled, stala zákazníkem kosmetických salónů a klinik estetické medicíny. Osobně se setkala s nekvalitními výkony a chladným přístupem personálu. Právě těmto chybám se chce na své klinice vyhnout. Nadstandardní péči a proklientský přístup považuje za zásadní. Na perfektní servis a takřka domácké prostředí se můžete na Brandeis Clinic těšit před, po i během zákroku.

Využijte včas zvýhodněné cenové nabídky na Brandeis Clinic!

brandeis_cover_01

Související články