Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Cvičte pohodlně a stylově

Chystáte se před létem zaútočit na svoje tělo a potrápit ho trochou cvičením, aby vám v plavkách nedělalo ostudu? Nejste v tom sama, tak zavolejte kamarádkám a vyrazte společně do fitka. Užijete si spoustu legrace a cvičení v jejich společnosti bude zárukou inspirace a motivace.

Redakce Marianne | 16. 04. 2013

Pokud vám to navíc bude i slušet a budete se při pohybu dobře cítit, snadno zapomenete na bolavé svaly. Vaše oblečení by mělo splňovat několik podmínek: důležité je zejména, aby vám umožňovalo dostatečný pohyb bez škrcení či škrábání. Na druhou stranu musí zvládnout zátěž, vhodně odvádět pot a poskytovat prodyšnost.

Roli však nehraje jen praktická stránka věci. Díky zajímavým vzorům a střihům se budete při cvičení cítit žensky, aniž byste musela obětovat cokoli z pohodlí. Nebojte se oblečení vrstvit a doplnit o barevné doplňky – cool jsou dnes třeba čelenky či potítka.

adidas-clanek3

Inspirujte se novinkami z kolekce adidas Women, které zaručí, že si trénink užijete. Základem je funkční podprsenka adidas Adipower. Svůj sportovní outfit oživíte například rafinovaným tílkem adidas Studio Power Edge Tank, který vám krom stylu dodá i potřebný komfort díky prodyšné technologii climacool. Nezapomeňte však ani na správnou obuv – tedy stylové boty adidas Adipure Trainer 360 pro maximální pohodlí a potřebnou pružnost.

Související články