Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Dámy, přestaňte se omlouvat za své tělo v plavkách

Znáte to – chystáte se na dovolenou, balíte kufr a pak vám přijdou pod ruku plavky a vy si uvědomíte každý nedostatek svého těla mnohem zřetelněji. Nová letní kampaň společnosti Swimsuitforall neboli plavky pro všechny vzkazuje ženám, že mají přijmout své tělo a všechny jeho křivky a nestydět se ukázat jej v plavkách. Podívejte se na video a přestaňte se omlouvat.

Redakce Marianne | 28. 06. 2015

Tváří kampaně s názvem ‚Neomluvím se' se stala modelka Denise Bidot. Ta se prochází po pláži ve dvojdílných plavkách a vysvětluje, jak se rozhodla přijmout každý aspekt svého těla.


„Naučila jsem se mít ráda každý kousek svého těla, včetně celulitidy a strií. Věci, které jsem dříve pokládala za nedokonalé, nyní vnímám jako součást své osobnosti, bez nich bych to prostě nebyla já,"
říká Denise.

DENISEuse

Společnost, která prodává plavky on-line, si vybrala právě Denise, jelikož chce posílit sebevědomí žen v plavkách, a to bez ohledu na jejich velikost. „Dámy, je na čase přestat se omlouvat. Chci, abyste se cítily sebevědomé a sexy. Uvědomte si, že není nic špatného na tom, být samy sebou," vzkazuje modelka.

 

 

Související články