Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Dokonalá díky Lancôme

Během Dní Marianne měly zákaznice Marionnaud parfumerií možnost vyzkoušet si profesionální líčení s Lancôme. National make-up artistka Lucia Gibodová jim prozradila spoustu triků.

Redakce Marianne | 21. 10. 2014

Když se dostanete do rukou national make-up artistky Lancôme Lucie Gibodové, máte jistotu, že budete vypadat skvěle. Za čtenářky Marianne to otestovala i šestadvacetiletá Petra.
Lucia na Petřinu pleť nejdříve nanesla multikorekční sérum Visionnaire LR 2412 – Cx, které obličej vyhladí, zmenší póry a celkově zdokonalí. Pokud máte mastnější pleť, není již nutné pod make-up nanášet krém. Pak Lucia tvář sjednotila rozjasňujícím make-upem, tváře rozjasnila tvářenkou a věnovala se líčení očí. Doporučila Petře novou řasenku Grandiôse, která řasy krásně prodlouží, podtočí a zahustí. Výjimečná je i svým nezvyklým tvarem – kartáček má tvar labutího krku. Při aplikaci Lucia doporučuje dát si zrcátko pod bradu a líčit řasy pohybem cik cak, díky tomu se barva dostane až ke kořínkům. řasenku držte, jako když píšete, díky jejímu tvaru vám to půjde snadno i při líčení ‚přes nos‘ u druhého oka. Jako závěrečnou tečku Lucia zvolila vůni La vie est belle, L’Absolu de Parfum.

Více informací o akci Krásná s Lancôme najdete na https://www.facebook.com/LancomeCZSK.

lancome_prod1 lancome_prod2
Řasenka Grandiôse, 850 Kč Multikorekční sérum Visionnaire LR 2412 – Cx, 2300 Kč
lancome_prod3
Vůně La vie est belle L’Absolu de Parfum, 20 ml za 1550 Kč

 

Zhlédněte video s návodem aplikace Řasenky Grandiôse

 

 

Související články