Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Dokonalost a svěžest

Aktuální kosmetický trend spočívá v přirozenosti –  pleť musí být zdravá, svěží a dokonalá. BB cream má lehkou strukturu a pokožku na celý den vyživí i sjednotí. 

Redakce Marianne | 25. 04. 2013

Je vše v jednom – nový BB cream od Biothermu dokáže hydratovat až do hloubky, rovnou pět vrstev kůže, a už jen díky tomu je pleť na pohled zářivější. Díky extraktu z čistého termálního planktonu vyzmizíkuje i zarudnutí a podráždění pokožky, takže je vhodný i pro citlivky. Je to jedinečný produkt, se kterým si na denní nošení vystačíte – nemusíte se zabývat použitím podkladové báze, krému a make-upu. Obsahuje minerální pigmenty, díky nimž docílíte bezchybného krytí.

Módní fanynka

Lenka Kubíková (30 let)

manažerka v developerské firmě

„Ráno relaxace, pak oběd s kamarádkami, odpoledne si zajdu na výstavu nebo do spa a večer za kulturou nebo na večírek,“ popisuje Lenka, jak by ideálně vypadal její volný den. V realitě si tak neužívá, pracuje totiž pro jednu z největších developerských společností u nás.
Největší vášní pro ni je cestování. „Letos se chystám na Ibizu, do Peru a Chile.“ Lenka je praktická – a na cestách i nakupuje. „Módu mám ráda, ale na nakupování nemám čas. Proto si nejraději zaletím do Londýna nebo do New Yorku, kde je mnohem větší výběr,“ tvrdí Lenka, která BB cream má i ve svém příručním zavazadle v letadle. Díky tomu si udržuje pleť vláčnou i při kontinentálních letech, při nichž kůže dostává pořádně zabrat.

Lenka1

Hodnocení BB creamu:
"Pokožka je jemnější na omak a pružnější. Už po týdnu zkoušení jsem si všimla, že pleť byla zpevněná a hydratovanější. Nadchl mě – BB krémy používám moc ráda a tento od Biothermu je nejlepší, který jsem dosud vyzkoušela. Sjednotí odstín a vydrží na pleti celý den.“

Extra tip: Pokud chcete, aby vám sjednocení vydrželo co nejdéle, můžete ho ještě zafixovat popraškem ze sypkého pudru.

Denně v pohybu

Žaneta Muchová (32 let)

marketingová specialistka

„Kolikrát mám pocit, že ani nemrknu, a už je pozdní odpoledne,“ směje se Žaneta. Schůzky, porady, návrhy smluv, další schůzky, tak obvykle vypadá běžný den téhle akční ženy. Už u snídaně řeší práci a hned jak odpoledne odškrtne poslední položku z rozvrhu, míří do studia na bikram jógu. „Věnuji se jí tak čtyřikrát týdně. A vůbec – bez sportu si nedovedu představit život!“ Možná právě bikram jóga, která se praktikuje v místnosti vyhřáté na čtyřicet dva stupňů, jí pomáhá vyplavit veškeré starosti. Kondici má díky tomu dokonalou, ale náročné cvičení klade nároky i na řádnou hydrataci. Tu je třeba řešit nejen vnitřně, ale i zevně. Pokud máte podobný životní styl jako Žaneta, dbejte na to, abyste dostali tři litry tekutin do sebe i kvalitní hydratační péči zevně. „I po cvičení chci vypadat svěže, a proto mám u sebe neustále BB cream, který stačí jednoduše nanést. Pak nikdo nepozná, že mám za sebou devadesát minut dřiny.“  

Zaneta1

Hodnocení BB creamu:
„Pleť příjemně sjednotí, je skvělý, když jdete sportovat. Těžký make-up většinou není vhodný, lepší je použít BB cream, který není tak hutný, pleť jen tónuje a sjednotí, a navíc hydratuje. Pro potřeby své pokožky jsem někdy použila navíc ještě korektor.“

Extra tip: Všímejte si i označení SPF. Aquasource BB cream od Biotherm má SPF 15, takže pleť chrání i před slunečním zářením.

Související články