Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

ESTÉE LAUDER představuje REVITALIZING SUPREME, zachránce pro moderní ženu

Komerční článek - Jste uspěchaná žena, která nemá čas trávit drahocenné minuty před zrcadlem? Koupila jste si spoustu krémů a už při cestě domů jste zapomněla, který se jak používá?

Redakce Marianne | 18. 04. 2013

Propagace značky Estée Lauder.
Marianne.cz není jejím autorem a nemá vliv na její obsah.

Pak jste ideální zákaznicí krému Revitalizing Supreme od Estée Lauder. Poté, co společnost Estée Lauder uskutečnila rozsáhlé studie se spotřebitelkami v Evropě, zjistila, že její zákaznicí je moderní evropská žena, která hledá zjednodušený přístup ke kráse – chce moderní krém s více různými účinky.

Nebudeme vás zatěžovat složitými detaily. Revitalizing Supreme dělá zkrátka vše, kromě vypínání. Proč? Protože je vám kolem třiceti a lifting ještě nepotřebujete. Pleť bude hladší, čistší a nádherně obnovená. Časem je kompaktnější, hebčí a je odhalena její nová zářivost a mladistvá vitalita.

Naučte se, jak vylepšit svůj ranní rituál krásy

  • Dejte si trochu krému na prsty.

  • Jemně, ale pevně masírujte směrem nahoru a ven od nosu ke zbytku svého obličeje – čelo, tváře a bradu. Užívejte si texturu krému a jeho vůni.

  • Nezapomeňte na svou „Supreme chvilku“ pokaždé, když krém nanášíte – je to perfektní šance si dopřát něco sama pro sebe každý den.

Pokud chcete vidět výsledky rychle, aplikujte pod Revitalizing Supreme regenerační a hydratační sérum Advanced Night Repair, které posílí účinky tohoto krému.

Oční Supreme – Revitalizing Supreme Eye Balm

Estée Lauder nyní uvádí také oční balzám Revitalizing Supreme Eye Balm, který pomáhá eliminovat viditelné linky, vrásky a ochablou pleť kolem očí. Jeho účinky se zdvojnásobí při jeho použití jako pleťová maska pro okamžitou revitalizaci pleti.

Zde je náš tip pro jasné oči

Chcete produkty, které umějí toto všechno najednou? Zamilujte si nesčetně výhod očního krému Revitalizing Supreme Global Anti-Aging Eye Balm a budete milovat naši nejoblíbenější techniku pro zakrytí únavy. Vaše oči budou opět jasné a váš celkový vzhled svěžejší.

  • Smíchejte oční krém Revitalizing Supreme s malým množstvím Double Wear korektoru na hřbetě ruky.

  • Naneste směs pod oči pomocí štětce.

  • Naneste samostatný korektor ke koutkům očí tak, aby působily ‚otevřenější‘.

  • Rozetřete více korektoru směrem k lícím a pod obočí. Docílíte tak okamžitého pozvednutí očí.

Podívejte se na video.

https://www.facebook.com/EsteeLauderCZ
www.esteelauder.cz/supreme


ESTÉE LAUDER představuje REVITALIZING SUPREME, zachránce pro moderní ženu

Související články