Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

IDEALIA LIFE SERUM: První sérum pro pleť zkoušenou životem

Komerční článek - Každá z nás touží po ideální pleti. Hektický životní styl zatěžuje naši pleť více, než si myslíme. Každodenní excesy jako stres, únava, kouření, znečištěné prostředí, nadměrná sluneční expozice a nevyvážená strava nám mohou připsat navíc i několik let.

Redakce Marianne | 25. 09. 2013

Propagace značky L'OREAL.
Marianne.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Co kdybychom ale měly přípravek, který viditelně obnoví kvalitu naší pleti a redukuje vlivy životního stylu, a to i za pouhých 8 dní?

Značka Vichy jako průkopník v péči proti stárnutí přichází s řešením nové dimenze stárnutí v důsledku životního stylu, tzv. behaviorálního stárnutí.

Seznamte se s prvním sérem pro pleť vytavenou negativním vlivům každodenního života a nevyváženého životního stylu. Je výsledkem 10-letého výzkumu Laboratoří Vichy a opatřeno 27 patenty.

IDEALIA LIFE SERUM

První sérum pro pleť zkoušenou životem. Nevídaná obnova kvality pleti již po 8 dnech.

10 let výzkumu, 27 patentů.

Sérum obsahuje jedinečné spojení látek LR2412 (derivát kyseliny jasmínové) a LHA (derivát kyseliny salicylové), jejichž výsledkem je obnova kvality pleti na povrchu i v hloubce. Díky této unikátní kombinaci aktivních látek působí na aspekty behaviorálního stárnutí.

Výsledkem je:

  • Rozjasněná pleť

  • Sjednocený odstín pleti

  • Odpočatý vzhled / vyhlazení pleti

  • Stažené póry a obnovená rovnováha pleti

VICHY_-_AMBIANCE_IDEALIA_SERUM_4

První péče s klinicky prokázanou účinností v excesivních podmínkách spojených s životním stylem. Vhodné pro ženy všech věkových kategorií i typů pleti, včetně té citlivé.

Vseul_VICHY_IDEALIA_LIFESERUM_HDKrémová textura obohacená o třpytivé částice zanechává pleť vyhlazenou, hydratovanou a rozzářenou. Lehký nemastný film chrání před působením mikročástic usazujících se na pleti v průběhu dne. Sérum má příjemnou květinovou vůni, která umocňuje prožitek z použití přípravku.

Hypoalergenní. Bez parabenů. Dermatologicky testováno na citlivé pleti. S termální vodou z Vichy.

MOC: 899 Kč / 30 ml*

K dostání v partnerských lékárnách Vichy od půlky září 2013.

*Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Související články