Přejít k hlavnímu obsahu
Archiv

IKONICKÁ VŮNĚ S MAŠLIČKOU SLAVÍ 10 LET. A MARIANNE BYLA U TOHO!

IKONICKÁ VŮNĚ S MAŠLIČKOU SLAVÍ 10 LET.  A MARIANNE BYLA U TOHO!

Chloé eau de parfum každá z nás jistě zná. Ano, je to ten s růžovou mašličkou. A před pár dny prodělal úžasný face-lift.

Markéta Vörös | 20. 10. 2017

Také se vám stává, že v tramvaji ucítíte povědomou vůni a jste schopné naprosto přesně identifikovat, že je jedná o Chloé? Já ano. Poznám ji na dálku. Voní jako čerstvě utržená růže, jako vyzrálé cedrové dřevo i hřejivá ambra. Je tak jedinečná! Tradiční, ale i volnomyšlenkářská. Přesně taková, jaká je její nová tvář, americká herečka Haley Benett.

hb

 

Při příležitosti desetiletého výročí uvedení vůně Chloé na trh měla Marianne příležitost získat exkluzivní odpovědi od Haley Bennett.

Co vás přitahuje na vůni Chloé Eau de parfum?

Líbí se mi, že je svěží, ale zároveň velmi romantická. Ráda si ji beru na cesty, protože mi připomíná domov. Obdivuji i samotný flakón, je to opravdový kus umění.

Jak se vám pracovalo při natáčení reklamy se Stephanií di Giusto?

Byla jsem nadšená! Stephanie je kreativní a vášnivě oddaná své práci. Dává si záležet i na drobných detailech a na celku je to pak znát. Miluji třeba její film Tanečnice, umí krásně vyprávět příběhy... Takže za mě super.

Jak důležitou roli ve vašem životě hraje vůně?

Naprosto zásadní. Má schopnost vyvolat ve mně úžasné pocity. Já třeba miluji parfémy mé maminky, protože vždycky, když si k nim přivoním, vzpomenu si na ni a připadám si zase jako malá holka. Nebudete mi věřit, všechny její prázdné flakónky už leta sbírám. 

Milé čtenářky Marianne, jako první v České republice máte možnost vidět klip k nové kampani, kterou natočila s Haley Bennett Stephania di Gusto! Další budou následovat na našich sociálních sítích, tak nás nezapomeňte sledovat na našem Facebooku a Instagramu.