Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

IRIS & ANDĚLIKA

Díky výrobkům péče o pleť od L'OCCITANE s obsahem výtažků z organické anděliky a irisu můžete konečně úplně zapomenout na make-up!

Redakce Marianne | 9. 10. 2013

PRO DOKONALOU PLEŤ

Odhalte skutečnou krásu vaší pleti

Stačí pár kapek blahodárné Hydratační esence Iris & Andělika před použitím denního krému nebo Hydratačního tónovacího krému Iris & Andělika a krásná pleť je na světě!

Květiny pro dokonalou pleť

V roce 2013 L'OCCITANE patentovala účinky kombinace dvou květin*: Anděliky lékařské z oblasti Drôme, která je skutečnou odbornicí na hydrataci, a Irisu z regionu Hérault, tolik ceněného pro své rozjasňující účinky.

* Patentováno ve Francii.

Iris
Po mnoha měsících výzkumu odhalila L'OCCITANE výjimečné vlastnosti aktivní složky ukryté v květu irisu. Organický výtažek podporuje epidermální obnovu buněk, viditelně snižuje zčervenání, stahuje póry a podporuje zdravý a svěží vzhled pleti.

Andělika
V roce 2010 se L'OCCITANE podařilo získat andělikový esenciální olej společně s vodou z kořenů anděliky a spojit je v jedinečný patentovaný komplex* pro dokonale hydratovanou a zdravím zářící pleť. Andělikový olej poskytuje pleti ochranu před volnými radikály a zároveň zlepšuje elasticitu vláken v pleti.


HYDRATAČNÍ ESENCE IRIS & ANDĚLIKAiris-angl-esence

Tato esence viditelně zlepšuje vzhled všech typů pleti. Svěží, lehká textura působí hluboko v srdci pleťových buněk a pomáhá tak zmírňovat nedokonalosti pleti a minimalizuje její červenání. Pleť je okamžitě viditelně vyhlazená, jemná a sametově hebká na dotek. Póry jsou stažené a pleť působí svěžím dojmem.

Hydratační esence Iris & Andělika 30 ml stojí 1 290 Kč.


HYDRATAČNÍ TÓNOVACÍ KRÉM IRIS & ANDĚLIKAiris-angl-krem

SPF 30 - účinná ochrana proti škodlivému slunečnímu záření


BB krém musí zvládnout všechno... Unikátní výrobek dokáže nejen vykouzlit perfektní a bezchybný vzhled pleti. Důležité jsou i jeho hydratační a vyživující vlastnosti. Po použití vypadá pleť zdravější, zářivější a barevně sjednocená.

K dostání ve dvou barevných odstínech – Light a Medium, 40 ml stojí 795 KčSouvisející články