Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Iris & Andělika pro dokonalou pleť

Komerční článek – Odhalte skutečnou krásu vaší pleti. Díky novým výrobkům péče o pleť od L’OCCITANE s obsahem výtažků z organické anděliky a irisu můžete konečně úplně zapomenout na make-up!

Redakce Marianne | 17. 06. 2013

Propagace značky L'Occitane.
Marianne.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Stačí pár kapek blahodárné Hydratační esence Iris & Andělika před použitím denního krému nebo Hydratačního tónovacího krému Iris & Andělika, a krásná pleť je na světě!

Květiny pro dokonalou pleť

V roce 2013 L’OCCITANE patentovala účinky kombinace dvou květin*: anděliky lékařské z oblasti Drôme, která je skutečnou odbornicí na hydrataci, a irisu z regionu Hérault, tolik ceněného pro své rozjasňující účinky.
* Patentováno ve Francii.

Iris

Po mnoha měsících výzkumu odhalila L’OCCITANE výjimečné vlastnosti aktivní složky ukryté v květu irisu. Organický výtažek podporuje epidermální obnovu buněk, viditelně snižuje zčervenání, stahuje póry a podporuje zdravý a svěží vzhled pleti.

Andělika

V roce 2010 se L’OCCITANE podařilo získat andělikový esenciální olej společně s vodou z kořenů anděliky a spojit je v jedinečný patentovaný komplex* pro dokonale hydratovanou a zdravím zářící pleť. Andělikový olej poskytuje pleti ochranu před volnými radikály a zároveň zlepšuje elasticitu vláken v pleti. 

Hydratační esence Iris & Andělika

loccitane-sublime

Jedinečná novinka od L’OCCITANE viditelně zlepšuje vzhled všech typů pleti. Svěží, lehká textura působí hluboko v srdci pleťových buněk, a pomáhá tak zmírňovat nedokonalosti pleti a minimalizuje její červenání. Pleť je okamžitě viditelně vyhlazená, jemná a sametově hebká na dotek. Póry jsou stažené a pleť působí svěžím dojmem. Hydratační esence Iris & Andělika 30 ml je k dostání v prodejnách a na e-shopu L’OCCITANE, stojí 1290 Kč.

Okamžité a dlouhotrvající výsledky

Účinnost klinicky prokázána:

  • Snížení viditelnosti pórů o 62 % *
  • Snížení zarudnutí až o 39 %
  • Odstranění nedokonalostí až o 24 % **

* Spotřebitelský test proveden na 30 ženách po dobu 28 dnů.
** Průměry získané při testu na 10 a 17 ženách

Hydratační tónovací krém Iris & Andělika

loccitane-bb

SPF 30 – účinná ochrana proti škodlivému slunečnímu záření

BB krém musí zvládnout všechno… Unikátní výrobek dokáže nejen vykouzlit perfektní a bezchybný vzhled pleti. Důležité jsou i jeho hydratační a vyživující vlastnosti. Po použití vypadá pleť zdravější, zářivější a barevně sjednocená. Dokonalá pleť je již skutečností! Hydratační tónovací krém Iris & Andělika je k dostání v prodejnách a na e-shopu L’OCCITANE ve dvou barevných odstínech – Light a Medium, 40 ml stojí 795 Kč.

Okamžité a dlouhodobé výsledky:

Po 4 týdnech *

  • Pleť je viditelně vyhlazenější až o 90 %
  • Pleť je dokonale hebčí až o 85 %

* Spotřebitelský test na 27 ženách.

Nová řada Iris & Andělika je v prodeji v síti prodejen L’OCCITANE od 24. 5. 2013.

Související články