Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Iva Kubelková fandí kolům

V prodejnách Marks & Spencer se ve dnech od 21. do 23. června budou dít neuvěřitelné věci. Zaměstnanci budou po celou otevírací dobu nepřetržitě jezdit na trekingových kolech.

Redakce Marianne | 18. 06. 2013

Jen co skončila jedna dobrá akce, navazuje na ni druhá. V květnu probíhala sbírka spojená s osvětou o rakovině prsu a lekcemi samovyšetření, které probíhaly v prodejně M&S Melantrich každý čtvrtek. Červnová sbírka má stejný cíl jako ta květnová – vybrat prostředky na vybudování nového dětského koutku na onkologickém oddělení ve Všeobecné fakultní nemocnici na Karlově náměstí v Praze.

Až budete během tohoto pátku a celého víkendu nakupovat v Marks & Spencer, určitě narazíte na cyklistu nebo cyklistku. Přímo v obchodě. Budou vyzývat zákazníky, aby přispěli na dobrou věc. Prodavačky a manažeři z centrály včetně nejvyššího vedení budou oslovovat zákazníky k přispění do sbírky na vybudování dětského koutku na onkologickém oddělení. Maminky, které na onkologické oddělení Všeobecní fakultní nemocnice na Karlově náměstí chodí, budou mít jistotu alespoň v tom, že se jejich děti dobře baví.

Depositphotos_2025617_s

Čím více sil spojíme, tém lépe dokážeme realizovat úžasný nápad neziskové organizace Dialog Jessenius vybudovat dětský koutek na onkologickém oddělení v nemocnici na Karlově náměstí. Vhodné místo, kde bude o děti dobře postaráno během doby, kterou musí jejich maminka trávit na vyšetřeních a léčbě, zde totiž zoufale chybí. Pomozte nám udělat dobrou věc,“ uvedla PR manažerka Helena Vyhnánková.

Zákazníci mohou přispívat do kasiček ve všech dvaceti českých prodejnách M&S, na kolech se bude jezdit v devíti z nich:


PRAHA – Melantrich, Palladium, Centrum Chodov, Centrum Černý Most, Galerie Harfa, OC Letňany, OC Nový Smíchov

BRNO – Olympia

OSTRAVA – Avion Shopping Park.

Poslat peníze také všichni mohou na transparentní účet Dialog Jessenius 319319339/0800, který byl pro účely této sbírky zřízen. Červnovou akci (stejně jako tu květnovou) podporuje známá český herečka, modelka a moderátorka Iva Kubelková.

Související články