Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Kněžna Charlene jako vlasový chameleon! Prohlédněte si její loňské vlasové proměny

Info ikona
Charlene

Monacká kněžna Charlene rozhodně nepatří k ženám, které volí konzervativní účes. Naopak, v loňském roce veřejnosti dokázala, že jí v žilách koluje rebelská krev, a tak jsme ji mohli spatřit v ultra krátkém sestřihu s punkovým nádechem.

Na rok 2021 nebude monacká kněžna Charlene vzpomínat s láskou. Na začátku roku se spekulovalo o nepovedené plastické operaci obličeje, kterou údajně zpackali plastičtí chirurgové v Dubaji. Následně byla Charlene hospitalizována v rodné Jihoafrické republice, a to kvůli infekci dutin a problémům s polykáním. Bohužel, ani po návratu do Monaka se kněžna nedočkala vytoužené předvánoční pohody. Palác v prosinci 2021 potvrdil, že Charlene byla přijata do léčebného zařízení kvůli emocionálnímu a fyzickému vyčerpání. Samostatnou kapitolou je poté vztah s knížetem Albertem II., který údajně prochází krizí.

Mohlo by se vám líbit

Krátké vlasy, dlouhý rozum

Pokud ale upustíme od osobních a zdravotních problémů, musíme Charlene vyseknout královskou poklonu. V uplynulém roce totiž zahodila poslední zbytky ostychu a vnesla do svých vlasů hotový rock. Se zbrusu novým účesem se kněžna poprvé ukázala na začátku loňského února, kdy s manželem Albertem II. vyrazila na oficiální návštěvu jachtařského klubu. Krátký sestřih, kterému vévodily o pár centimetrů delší prameny vlasů na temeni hlavy, sice vzbudil počáteční rozruch, avšak následně museli přítomní hosté uznat, že Charlene tento „chlapecký“ účes velmi sluší.

Na krátký sestřih nedala Charlene dopustit ani v dalších měsících. Během pobytu v Jihoafrické republice zčesávala delší pramínky vlasů do čela. Naopak, snímky z podzimu naznačují, že vyholené vlasy si Charlene nechává částečně dorůst. Stále ale její účes můžeme považovat za odvážný a v královských kruzích doslova nevídaný.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit