Přejít k hlavnímu obsahu
Krása

Známka punku! Monacká kněžna překvapila rebelským účesem

Info ikona
Charlene

O monacké kněžně Charlene se ve společnosti příliš nemluví. Pravdou ale zůstává, že bývalá plavkyně rozhodně ví, jak zaujmout. Naposledy si veřejnost získala svým odvážným účesem, který symbolizuje nezávislost a smýšlení rebelky.

Když se řekne kněžna nebo princezna, většina z nás si představí ženu s delšími a upravenými vlasy, na kterých je posazen klobouk či koruna. Monacká kněžna Charlene ale dobře ví, že klobouk bez problému sedí i na krátkém sestřihu. Bývalá jihoafrická plavkyně a modelka už několikrát propadla krátkým účesům, které povětšinou měly podobu mikáda nebo delšího bobu. V letošním roce ale Charlene upustila od tradičních účesů a vnesla do svých vlasů pořádný rock, lépe řečeno punk!

S novým účesem vyrazila kněžna Charlene minulý týden na oficiální návštěvu jachtařského klubu, kde nechyběl ani její manžel kníže Albert II. Krátký sestřih, kterému vévodí o pár centimetrů delší prameny vlasů na temeni hlavy, sice vzbudil počáteční rozruch, avšak následně museli přítomní hosté uznat, že Charlene tento „chlapecký“ účes velmi sluší. Navíc to vypadá, že monacká kněžna drží prst na tepu doby, neboť krátké účesy budou v letošním roce trendy.

Zatímco Charlene předurčuje vlasové trendy, její dcera princezna Gabriela vyniká módním stylem. Není to tak dávno, co mladá princezna oblékla nevšední kombinaci růžového kostýmku, módního kloboučku a volnočasových tenisek. Celý outfit doplnila o legendární kabelku Lady Dior v dětské verzi, kterou si oblíbily ikony stylu jako Lady Diana nebo Gabriely babička Grace Kellyová.