Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Kostýmky i večerní róby. Podívejte se na nejkrásnější outfity Amal Clooney

Info ikona
Amal Clooney

Celý svět ji zná zejména jako manželku herce George Clooneyho. Amal Clooney, která 3. února oslavila 43. narozeniny, je však především významnou právničkou a bojovnicí za lidská práva. Rozhodně jí však nelze upřít ani smysl pro módu a styl, svými outfity oslnila na nejedné společenské události. My jsme vybrali její nejkrásnější outfity za poslední roky.

Eliška Vrbová | 3. 02. 2021

Styl Amal Clooney je samozřejmě značně ovlivněn její profesí právničky, a tak dříve, než se začala objevovat na červeném koberci po boku svého manžela George Clooneyho, nosila zejména kostýmky, pouzdrové sukně, šaty, sáčka a kabátky. Ale v jejím pojetí se rozhodně nejedná o nudné kancelářské outfity!

Amal ráda obleče i výraznější barvy, jako je kanárkově žlutá nebo červená, které skvěle kontrastují s jejími tmavými vlasy. Možná si pamatujete výrazné žluté šaty od Stelly McCartney, kterými oslnila na královské svatbě Meghan Markle a prince Harryho. Stejně nezapomenutelný se stal i její overal s vlečkou od Richarda Quinna, který oblékla na Met Gala v roce 2018. Další podobně rafinované outfity Amal Clooney si můžete prohlédnout v následující galerii.

Vždy stylová Amal Clooney
Mohlo by se vám líbit