Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Krásná a zdravá pleť bez vrásek

Komerční článek - Ať už své vrásky vnímáme shovívavě, nebo s nimi vedeme nelítostný boj, určitě máme jedno společné – chceme vypadat zdravě a svěže.

Redakce Marianne | 3. 11. 2013

Propagace značky Dermacol.
Marianne.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Když se k přirozenému stárnutí pleti přidá únava a nepříznivé vlivy okolí, není možné bez patřičné péče dosáhnout ideálu krásné a zdravé pleti. Neboť každodenní stres a uspěchaný životní styl se nejvíce podepisují právě na našich tvářích v podobě vrásek. 

Přípravky z exkluzivní řady Dermacol Botocell se postarají o neinvazivní lifting s účinky podobnými jako po aplikaci Botulotoxinu. Řada obsahuje liftingový krém pro denní a noční péči, krém na oči a rty, masku, make-up a nově liftingovou a remodelační péči. Díky koktejlu aktivních látek se řada Botocell postará o komplexní protivráskovou péči, která pleti navrátí pevnost a pružnost. Přípravky jsou vhodné pro všechny typy pleti a jejich použití je doporučováno ženám od třiceti let výše.

dermacol_botocell_liftingova_a_remodelacni_peceDíváte se do zrcadla a říkáte si, proč zrovna vy byste se měla trápit vráskami? Vždyť žádné zatím nemáte. O svou pleť byste se měla starat již dávno před tím, než se vám na tváři objeví první malá linka. Vráska nevzniká ze dne na den, ale může to trvat až deset let, než se projeví. Dlouho se může zdát, že i když se žena o pleť nestará, tak stále vypadá svěží a mladě. A to je velmi zrádné. S přibývajícími roky v pleti ubývá kolagen a postupně ztrácí svou pružnost a pevnost. Komplexní protivráskovou péči můžete své pokožce dopřát díky přípravkům z řady Dermacol Botocell.

Novinkou v boji proti vráskám je intenzivní liftingová a remodelační péče Botocell, která pleť vypíná, vyhlazuje výrazové linie, vyplňuje vrásky a zároveň zabraňuje jejich vzniku. Zvyšuje pevnost a pružnost pleti, obnovuje její strukturu a kontury tváře. Pro své účinky je vhodným doplněním produktů řady Dermacol Botocell. Společné užívání těchto produktů vám pomůže vyhrát boj proti stárnutí pleti.

dermacol_intenzivni_liftingovy_make-up_botocell_2K denní i noční péči o pleť je určen Intenzivní liftingový krém, který dodá pleti vše potřebné a svým liftingovým účinkem znásobí efekt vyhlazování vrásek. Dlouhodobě zvyšuje pevnost, obnovuje plnost pleti a redukuje nerovnosti. Pleť je po ošetření krémem zklidněná, zvláčněná a chráněná před volnými radikály. Vzhledem k jemnosti pokožky kolem očí a rtů i její zvýšené námaze je pro tyto partie určen speciální přípravek – Intenzivní liftingový krém na oči a rty. Intenzivní liftingová maska, která řadu skvěle doplňuje, je vhodná pro použití na obličej, krk i dekolt kdykoli pro dosažení okamžitého efektu vyhlazení. Účinek se dostaví již pět minut po aplikaci a přetrvává až čtyři hodiny.

O pleť můžete pečovat nejen používáním vhodných krémů, ale i při líčení. Intenzivní liftingový make-up Botocell s protivráskovým komplexem zvyšuje díky aktivním látkám pevnost a pružnost kůže. Pleť barevně sjednocuje, vyhlazuje ji, snižuje hloubku vrásek, zjemňuje linky ve tváři a zabraňuje jejich vzniku. K dostání je ve čtyřech odstínech. Vaše pleť bude díky produktům z řady Dermacol Botocell dokonale vyhlazená bezpečně a bez injekcí.

www.dermacol.cz

Související články