Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

MEDOVÉ POHLAZENÍ OD L´OCCITANE

Komerční článek - Limitovaná edice, zima 2013 - Mrazivé zimní období přímo svádí k hýčkání a rozmazlování chladem namáhané pokožky. Je to čas, ve kterém se obzvlášť vyplatí dbát na hloubkovou výživu a hydrataci.

Redakce Marianne | 13. 01. 2013

logo

Propagace značky L´OCCITANE.
Marianne.cz není jejím autorem a nemá vliv na její obsah.

Tuto zimu přichází L´OCCITANE s opravdu delikátní péčí o tělo v podobě blahodárné kombinace bambuckého másla a medu v zimní limitované edici:

  • Bambucké máslo je mimořádné svojí schopností výživy a ochrany pokožky před každodením působením negativních vnějších vlivů

  • Med dokáže zjemnit a zklidnit i tu nejcitlivější pokožku

bambucke-maslo-a-med-telovy-krem1

VÝŽIVNÝ TĚLOVÝ KRÉM BAMBUCKÉ MÁSLO & MED

Limitovaná edice – zima 2013

Lahodné zimní překvapení! L´OCCITANE představuje nejjemnější péči o pokožku pro letošní zimu. Delikátní hedvábně jemné složení obohacené o 10% bambuckého másla a výtažek z medu se lehce vstřebává a zanechá pokožku vyživenou, sametově hebkou a jemně provoněnou hřejivou vůní medu. Podlehněte sladkému pokušení!

Cena: 595 Kč, 125 ml

bambucke-maslo-a-med-telovy-krem1

SPRCHOVÁ PĚNA BAMBUCKÉ MÁSLO & MED

Limitovaná edice – zima 2013

Potěšte své smysly jedinečným zážitkem! Zářivá zlatavá barva, jemná textura… L´OCCITANE přináší opravdové medové potěšení pro tu nejjemnější péči. Delikátní kombinace bambuckého másla a medu se při kontaktu s vodou přemění na delikátní pěnu, která pokožku jemně čistí a hýčká. Po použití je pokožka hedvábně jemná a provoněná hřejivou vůní medu.

Cena: 439 Kč, 250ml

bambucke-maslo-a-med-telovy-krem1

KRÉM NA RUCE BAMBUCKÉ MÁSLO & MED

Limitovaná edice – zima 2013

Nejoblíbenější výrobek od L´OCCITANE - slavný krém na ruce s 20% obsahem bambuckého másla, nyní v limitované edici obohacen o výtažek z medu. Pokožka rukou bude po použití sametově hebká, chráněná a jemně provoněná hřejivou vůní medu. Vaše ruce budou tleskat nadšením!

Cena: 195 Kč, 30ml

bambucke-maslo-a-med-telovy-krem1

100% ČISTÉ BAMBUCKÉ MÁSLO & MED

Limitovaná edice – zima 2013

Praktické balení se pohodlně vejde do každé kabelky pro použití kdykoliv a kdekoliv. 100% koncentrace bambuckého másla s obsahem výtažku z medu zajistí vašim rtům dokonalou hydrataci a ochrání je před mrazem. Po použití budou vaše rty zjemněné, vyživené a chráněné. Vaše polibky ještě nikdy nebyly tak sladké!

Cena: 185 Kč, 8ml

Více na: www.loccitane.cz

MEDOVÉ POHLAZENÍ OD L´OCCITANE

Související články