Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

#mygirls – vy a váš svět v centru pozornosti

Ženy se obejdou bez mnoha věcí, ale určitě ne bez svých kamarádek. Rády se s nimi dělí o své zážitky a rády se jimi inspirují v módě i jiných aspektech života. Díky novému projektu adidas all in for #mygirls nyní mohou dát ženy svým sociálním vztahům zcela nový rozměr.

Redakce Marianne | 16. 04. 2013

Originální internetový magazín na adrese www.adidas.com/mygirls je propojený s Twitterem a Instagramem. E-zine #mygirls staví na tématech motivace, spolupráce a důvěry. Oslovuje prostřednictvím sociálních médií skupiny kamarádek z různých koutů planety a nabízí jim platformu, kde se mohou spojit se stejně smýšlejícími mladými ženami i sportovkyněmi, sdílet spolu svoji lásku ke sportu, motivovat se k překonávání překážek a vzájemně se inspirovat.

Adidas.com/mygirls je prostor věnovaný všem ženám, kde jsou ony a jejich svět v centru pozornosti. Vše, co si přečtete a uvidíte, pochází přímo od zdroje – vaše příběhy, váš styl, vaše životy. Navíc se E-zine #mygirls stane vaším průvodcem a zdrojem inspirace na poli sportovní módy: postará se o váš osobitý look.

Související články