Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Plesové účesy s clip in vlasy

Plesová sezóna je v plném proudu. Jestli i Vy se na nějakou společenskou událost chystáte, pak si jistě přejete zazářit a být středem pozornosti. Abyste se stala hvězdou plesu je třeba kromě výběru správných šatů, lodiček, kabelky a doplňků myslet také na vlasy. Velkým oříškem je totiž právě účes, který má podstatný vliv na celý výsledek. Klasické rozpuštěné vlasy se na takovouto honosnější akci příliš nehodí.

Redakce Marianne | 1. 02. 2016

Daleko vhodnější je zajímavý účes, který nejen, že upoutá pozornost, ale pokud zapadne do Vašeho outfitu, dokáže podtrhnout kouzlo celého Vašeho zevnějšku, proto jeho výběru věnujte náležitou pozornost. Ke krásným róbám krásné dlouhé vlasy a elegantní účes zkrátka patří. Mnohé plesové účesy jsou však náročné na hustotu i délku vlasů, která dává prostor pro kreativitu a rozmanitost. Ačkoli je možné pomoci si různými vycpávkami a vsuvkami, bez dostatečného objemu jakoby tomu stále něco chybělo. Pokud Vás trápí, že Vaše vlasy nejsou dokonalé, dostatečně zdravé, husté ani dlouhé, odmítají poslušnost a dělají si, co chtějí, zkrátka z nich Váš vysněný účes nevytvoříte, pak klidně můžete smutek hodit za hlavu. Řešení je totiž jednoduché – jmenuje se clip in vlasy, s nimi můžete mít na hlavě cokoli, co si zrovna přejete, bez ohledu na to, jestli jsou na takový účes Vaše vlasy vhodné. Vytvářet účesy s clip in vlasy je velmi snadné, chce to jen trochu praxe. Někdy se může stát, že jsou sponky clip in vlasů trochu vidět, ale šikovné ruce to rychle napraví a výsledný účes bude opravdu dokonalý, clip in vlasy mu dodají nádherný lesk a hustotu. S clip in vlasy není žádný účes nemožný – různé druhy drdolů, moderní rybí copy, ani komplikované společenské účesy.

Doby, kdy příčesky vypadaly uměle, jsou dávno pryč, dnes je jejich velkou předností právě přirozenost, takže si nikdo nevšimne, jestli je máte či nikoli, jsou k nerozeznání od Vašich vlastních vlasů na pohled i na dotek.

S clip in vlasy se dají vytvářet nádherné vlasové kreace, můžete je žehlit i natáčet. Staňte se královnou plesu!

Související články