Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Pleť bude perfektní s kosmetikou Paula ´s Choice

Americká kosmetika Paula ´s Choice nabízí unikátní řešení a ochranu pro všechny typy pleti, řeší problémy a zejména kvalitně ošetřuje a omlazuje různé druhy pokožky pro ženy i muže. Kosmetické řady Paula´s Choice neobsahují žádná chemická barviva a parfémové přísady a není testována na zvířatech. www.americkakosmetika.cz

Redakce Marianne | 21. 12. 2015

Ten nejlepší produkt pro Vaši pleť

Je velmi důležité a potřebné, aby péče o pleť opravdu garantovala to, co slibuje. S Paula ´s Choice má zákazník jistotu a důvěru, že kupuje a používá ty správné produkty bez chemických látek a barviv, které pleti abnormálně škodí. Americké kosmetice se můžete přirozeně svěřit se svými vráskami, rosaceou (růžovkou), akné nebo zanesenými póry. Sortiment našich výrobků nabízí kosmetiku pro všechny věkové kategorie a také pro muže.

Přípravky jsou určeny nejen pro lidi s problematickou pletí, ale i pro ty, kteří nemají žádný zásadní problém a jen chtějí udržet svou pleť mladší, zdravější a hlavně chtějí kosmetiku, která bude vyhovovat potřebám jejich typu pleti. Účinné faktory AHA, jaké antioxidanty skutečně bojují proti vráskám? A hydratace s pomocí složky SPF – to vše nabízí Paula´s Choice.

Se značkou Paula´s Choice máte jedinečnou možnost zjistit korektní informace o mnoha kosmetických výrobcích. Na www.beautypedia.com najdete hodnocení produktu, který sama používáte. Otestujte na beautypedii svou vlastní kosmetiku.

Tip na vánoční dárek? www.americkakosmetika.cz.

 

Vyhrajte poukaz v hodnotě 700 Kč na nákup kosmetiky Paula's Choice. 

Kdo je tváří americké kosmetik Paula´s Choice?

1. Paula Abdul

2. Paula Begoun

3. Paula Deen

 

Odpovědi na soutěžní otázku posílejte na [email protected] s předmětem "Soutěž s kosmetikou Paula's Choice".

 

Související články