Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

POKAŽDÉ JINÁ, VŽDY KRÁSNÁ

Sandra Nováková je v jednom kole. Připravuje velké benefiční barování na piazzetě Národního divadla, každý měsíc barování v Malostranské besedě, k tomu natáčí a je stále krásná…

Redakce Marianne | 22. 08. 2014

Jak se nejraději ličíš?

Sandra: Líčím se podle nálady i podle oblečení. Zkrátka podle toho, jak chci vypadat. Někdy se stylizuju do pankáče, někdy zase do něžné holky, a tak tomu přizpůsobuju líčení.Někdy si nanesu pouze řasenku, jindy mám zase náladu na červenou rtěnku, nebo na úplně přirozený make-up.

Prozradíš nám, jak a čím se odličuješ?

Sandra: Asi bych to neměla říkat, ale když jsem byla mladší, chodívala jsem spát často neodlíčená. Ale ráno je to vždycky na obličeji znát. Proto si na to teď dávám pozor a odličuju se denně. Přiznávám ale, že jsem si musela najít ten nejjednodušší způsob. To znamená, že si ve sprše očistím obličej odličovacím gelem.

A krém? Jaký máš nejradši?

Sandra: Používám hlavně hydratační krémy. Strašně se ale těším na sérum Visionnaire, které jsem dneska objevila. Mám totiž sklon k začervenání pleti, a když mi jej dneska Lucia nanášela, pleť se jako zázrakem proměnila a měla jsem ji jako miminko. To bylo fakt neuvěřitelné.

 

 

logo-dm1-lancome

Toužíte se poradit s vizážistkou o ideálním líčení? Máte jedinečnou možnost. Během DNŮ MARIANNE 2014 se můžete objednat na konzultaci a líčení zdarma.

Kde? V Praze a Brně.
V Marionnaud v pražském Palladiu se můžete setkat přímo s national make-up artistkou Luciou Gibodovou. Vizážisté Lancôme vás rádi nalíčí i v Marionnaud Brno, OC Vaňkovka.

Kdy? pátek až neděle, 12.9.–14.9.,vždy od 10.00 do 20.00

Registrace! Registrujte se prosím předem na lancome.marianne.cz. Kapacita je omezená.

Bonus!

lancome-gift_copy

V těchto dnech jsme pro vás připravili dárky. K nákupu produktů luxusní francouzské značky Lancôme nad 1950 Kč získáte dárek v hodnotě 560 Kč: Denní krém přesně dle potřeb vaší pleti (15 ml) a kosmetickou taštičku.

product-lancome-1 product-lancome-2

ŘASENKA GRANDIÔSE (850 Kč) s aplikátorem ve tvaru labutího krku je revoluční. Řasy prodlužuje, podtočí, zahušťuje, a navíc je i krásně rozdělí.

MULTIKOREKČNÍ SÉRUM VISIONNAIRE LR 2412 4%-CX (50 ml, 2900 Kč) je ještě lepší než dřív! Pokožka je po něm okamžitě jemná, pružná a vyhlazená. Po 3 dnech uvidíte zlepšení textury pleti a za několik týdnů bude jako proměněná.

product-lancome-3  
VŮNĚ LA VIE EST BELLE, L’ABSOLU DE PARFUM (40 ml, 2300 Kč) je obohacená o vzácnou vůni kosatce ve vysoké koncentraci, a vyvolává tak ve vás pocit štěstí…  

Související články