Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Pro oční okolí bez vrásek!

NAFIGATE Oční sérum – zářící, rozjasněná pleť a vyhlazené vrásky v okolí očí

Redakce Marianne | 21. 02. 2016

Oční sérum představuje v portfoliu NAFIGATE Cosmetics nový produkt založený na unikátním složení NAFIGATE Kyseliny hyaluronové. Základem Očního séra je  2% koncentrace velkých a malých molekul HA. Klíčovým efektem kyseliny hyaluronové je pak vyhlazení vrásek díky výživě vrchní části pokožky a obnově kožních buněk v dalších vrstvách pokožky. Mini HA umí vyhledat v pokožce buňky, které potřebují obnovu a hydrataci, velké molekuly HA pak vyživují vrchní část pokožky.

Tyto účinky HA v Očním séru navíc vhodně doplňuje jedinečná aktivní patentovaná látka REVITALIN PF. Pokožka kolem očí je velmi citlivá a vyžaduje speciální výživu. Tu dodává právě REVITALIN PF, který doplňuje buňkám v pleti cíleně energii, což vede k zářicí a rozjasněné pleti. Tento vědecky prokázaný efekt pracuje na celulární úrovni, a tím viditelně zlepšuje vzhled a kvalitu pokožky v okolí očí. Efekt jedné aplikace vydrží až 24 hodin.

Oční sérum neobsahuje žádné parabeny, silikony ani parfemaci a je určeno pro všechny typy pleti, včetně citlivé. Doporučujeme nanášet 2x denně na perfektně odlíčenou pleť a poté ošetřit běžným očním krémem.

Ženy po aplikaci popisují efekt Očního séra takto: „pleť je jakoby šťavnatá“, „pleť mám viditelně vypjatější“, „přestože jsem alergik a většinu přípravků pro oční okolí nemohu vůbec používat, Oční sérum  snáším bez problémů a funguje opravdu skvěle“.

A4tisk web 1

V ČEM JE NAFIGATE OČNÍ SÉRUM JEDINEČNÉ A JAK HO POUŽÍVAT 

  • má unikátní složení, které kombinuje nízko i vysoko molekulární molekuly kyseliny hyaluronové a právě díky tomu funguje jak na povrchu pokožky tak zároveň proniká do hlubších vrstev, kde vznikají vrásky. Efekt je tedy nejen okamžitý, ale také dlouhodobý.
  • hydratuje pokožku v očním okolí
  • zvyšuje celkovou elasticitu a pevnost pokožky v očním okolí
  • redukuje vrásky a mimické rýhy a předchází jejich vzniku
  • přírodní aktivní složky v NAFIGATE Očním séru jsou bez parabenů a obnovují strukturu pokožky v oblasti okolo očí
  • vysoká koncentrace aktivních látek

KRÁSA JE VĚDA

Více informací naleznete na: www.hyaluronova.eu

Související články