Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Archiv

PROBUĎTE SVÉ VLASY K ŽIVOTU!!!

Zejména v letních měsících jsou naše vlasy vystavovány mnohem větší zátěži než kdykoli jindy. Slaná nebo chlorovaná voda, vítr, písek, sluneční záření spolu s každodenním upravováním vlasy namáhá a oslabuje – výsledkem jsou zcitlivělé vlasy, které se mohou začít lámat.

Redakce Marianne | 5. 09. 2012

Je tedy nejvyšší čas na špičkovou péči, která jim dopřeje regeneraci přímo zevnitř vlasu.

L’Oréal Professionnel v současné době nabízí hned dvě řešení problémů se zcitlivělými a oslabenými vlasy. Jedním z nich je služba v salonu Fiberceutic.

 

FIBERCEUTIC

Tato přelomová vlasová péče inspirovaná službami estetické medicíny způsobila velký zájem všech žen s velmi zcitlivělými vlasy od foukání, kartáčování či odbarvování. Tajemství účinnosti služby Fiberceutic umožňuje výjimečná molekula Intra-Cylane. Její mikroskopické rozměry umožňují proniknout do samého jádra vlasu a vytvořit sítě aminokyselin, které jsou základním stavebním prvkem vlasového vlákna.

Základním kamenem služby Fiberceutic je vysoce koncentrované regenerační sérum Fiberceutic pro velice zcitlivělé vlasy, které je speciálním aplikátorem v podobě stříkačky aplikováno na vlasy.

Vlasy se po aplikaci séra Fiberceutic neoplachují a ihned se nanese zcelující regenerační péče nebo maska (podle typu vlasů). Doba působení je pět minut a hned poté se můžete těšit na opět krásné zdravé vlasy, kterým je vrácena ztracená síla a energie.

Výsledek služby Fiberceutic je opravdu znatelný – okamžitá hloubková regenerace uvnitř vlasového vlákna, které je zpevněné a znovu vyplněné zevnitř. Vlasy jsou přirozeně pevné a sametově hebké na dotek.

Se službou Fiberceutic ale regenerace v salonu nekončí. Řešením pro domácí péči je maska Fiberceutic pro jemné nebo pro pevné vlasy, jejímž používáním v pohodlí domova prodloužíte účinek služby a zachováte si pocit krásných a zdravých vlasů po delší dobu. Účinek revoluční masky je díky vysoké koncentraci Intra-Cylanepětkrát silnější než u ostatních typů masek.

Fiberceutic

THERMO CELL REPAIR

Pokud patříte mezi ženy se zcitlivělými vlasy, právě pro vás je určena řada ze série Expert od L’Oréal Professionnel – Absolut Repair Cellular. Tyto produkty zajišťují obnovu vlasového vlákna z nitra buňky. Produkty obsahují speciální technologii Lactic Acid, která obnovuje iontové vazby mezi kortexovými buňkami a zanechává velmi zcitlivělé vlasy silnější a zdravější.

Zvláštní pozornost si zaslouží termoaktivní mléko Thermo Cell Repair s technologií Amidocell. Tato technologie je založena na spojení účinných pečujících složek Incell a Amidon. Incell je patentovaná molekula, která dokáže spojovat mezibuněčný cement, čímž účinně posiluje vlasové vlákno. V průběhu fénování pak teplo působí na fixaci těchto molekul uvnitř vlákna, a tím dochází k jeho dlouhodobé regeneraci. Druhá složka Amidon působí na povrchu vlasu, kde vlivem tepla vytváří na jeho povrchu ochrannou membránu. Výsledkem jsou vlasy výrazně pevnější, hebčí a vyživené.

Thermo-cell-repair

POWERDOSE REPAIR

Kromě termoreparačního mléka Thermo Cell Repair pak řada vlasové péče Absolut Repair Cellular obsahuje šampon, péči, masku a sérum pro poškozené konečky. V salonu můžete vyzkoušet i exkluzivní službu Powerdose Repair, která do hloubky ozdraví vaše vlasy.

Powerdose-repair

PROBUĎTE SVÉ VLASY K ŽIVOTU!!!

Související články

Zábava
Horoskop od 24. června: Lvi čeká úspěšný týden, Berani se mají uvolnit

Horoskop od 24. června: Lvi čeká úspěšný týden, Berani se mají uvolnit

Dům
Prastarou řadovku zrekonstruoval v retro stylu

Prastarou řadovku zrekonstruoval v retro stylu

Rodina a děti
Jak udržet ve vztahu jiskru a posílit intimitu a romantiku? Stačí se řídit několika snadnými tipy

Jak udržet ve vztahu jiskru a posílit intimitu a romantiku? Stačí se řídit několika snadnými tipy

Zahrada
Domácí postřik proti mšicím: Zabojujte s nimi levně a bez silné chemie

Domácí postřik proti mšicím: Zabojujte s nimi levně a bez silné chemie