Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Redaktorky se proměnily ve filmové hvězdy

Stát se na chvilku filmovou divou, to je snem snad každé ženy. Naše redaktorky si ho v říjnové Marianne splnily. Podívejte se na video, které jsme při proměně natočili.

Redakce Marianne | 26. 09. 2011

Tento nápad se zrodil jako spousta dalších v redakci – při běžných dámských debatách o životě. Když už tu byl, všechny redaktorky se pro něj nadchly. Kterou hvězdou se stát? Jak bude nalíčená a co vybrat na sebe? Navíc jsme chtěli, aby z celé akce měly něco i naše čtenářky. Chtěli jsme ukázat různé typy líčení – od kouřových očí přes výrazné linky po jemné stíny a rudou rtěnku, prostě tak, abyste jednotlivé styly líčení podle hvězd mohly napodobit samy doma a vyrazit na večírek za svou oblíbenou divu. V říjnové Marianne najdete tedy také přehled produktů, kterými vizážistky redaktorky nalíčily, a jednoduchý postup, jak líčení dosáhnout.

Nakonec přišel nápad natočit průběh focení. Uvidíte v něm, jak vznikla titulní ‚akční‘ společná fotka, jak se redaktorky nechaly nalíčit a učesat, a můžete zkusit uhodnout, která z redaktorek se proměnila v jednotlivé hvězdy. Budete moci nahlédnout do zákulisí focení. Nenechte si ujít naše video ani říjnovou Marianne s velkými fotkami, produkty i příběhy hvězd!
 
A nakonec: v redakci se zrodil další nápad na zajímavou proměnu, na kterou se budete moci těšit pravděpodobně po Novém roce!

Související články