Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Sen o znovuobnovení vlasů se stává skutečností: 1700 nových vlasů

Komerční článek - Trápí vás řídké vlasy? Toužíte po bohaté hřívě, ale ať děláte, co děláte, vytoužený objem nikde?

Redakce Marianne | 17. 09. 2012

Propagace značky L’Oréal.
Marianne.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Právě vás potěší světová inovace Vichy – Dercos Neogenic, první kúra pro znovuobnovení vlasů. Je výsledkem dvacet let trvajícího výzkumu vědců společnosti L’Oréal, který se zaměřil na roli kmenových buněk při vzniku nového vlasu.

Proces, který se vědcům podařil identifikovat, je pro nové vlasy klíčový, ačkoli vypadá prostě: vlasový váček je schopen tvořit vlasy, jen pokud je v optimálním, takzvaně hypoxickém prostředí. Díky objevu unikátní patentované molekuly Stemoxydine 5% nyní můžeme toto optimální prostředí a následný růst vlasu stimulovat. Je totiž hlavní účinnou látkou v kúře Dercos Neogenic.

Účinnost této kúry byla testována pod dermatologickou kontrolou Dr. Pascala Reygagneho v nemocnici St. Louis v Paříži. Klinická studie na 101 osobách prokázala, že po 3měsíční kúře přibude průměrně 1700 nových vlasů, což odpovídá zvýšení hustoty vlasů o celých 8 % oproti začátku studie. Takto objektivně naměřený výsledek je pro ryze kosmetický přípravek naprosto znamenitý. Představme si totiž, že například při transplantaci vlasů se transplantuje dva tisíce vlasů.

Kúra Dercos Neogenic je navíc určena i pro citlivou vlasovou pokožku: je hypoalergenní a bez parabenů. Její textura je nemastná, nelepivá a má svěží, příjemnou parfemaci. Jedno složení je určeno pro ženy i muže. Přesná denní dávka je obsažena v jedné ampuli. Ta se aplikuje ráno nebo večer na suché nebo vlhké vlasy. Pro příjemné nanášení je kúra vybavena ergonomickým aplikátorem z bílého bronzu. Ten umožní promasírovat vlasovou pokožku doporučenými cik-cak pohyby a cíleně kúru aplikovat. Pro optimální výsledek je doporučeno používat kúru po dobu 3 měsíců. Kúra Dercos Neogenic je k dostání ve dvou variantách balení (14 nebo 28 ampulí) exkluzivně v lékárnách od září 2012.

Související články