Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Sexy. Napořád.

Nemám ráda spojení zralá krása. Protože jakmile je něco zralé, stačí zhruba tak den, a bude to přezrálé. Sexy je něco úplně jiného. A právě tohle slovo se nejčastěji objevuje v komentech fanoušků seriálu Dům z karet na adresu představitelky hlavní role, herečky Robin Wright. A to je jí letos rovných padesát! Žen, kterým o generaci mladší muži vyznávají lásku (nejen) na sociálních sítích, přibývá. Jak to dělají?

Ivona Šouralová | 20. 07. 2016
Cindy Crawford:
Domácí mléčná maska a další triky
Vypadá to, že slavná generace supermodelek do důchodu nepůjde snad nikdy – Naomi, Claudia a Cindy už sice z postele vstávají i za méně než pověstných deset tisíc dolarů, ale modelingem se stále velmi slušně živí. Cindy (50) tvrdí, že když jde o krásu, léta v modelingu z ní udělala experta, a tak už ví, že v péči se nedá nic uspěchat – miluje třeba dlouhé návštěvy spa. „Taky mám moc ráda vychytávky, co šetří čas – třeba před cvičením si dám do konečků vlasů kondicionér. Vlasy to vyživí a mastný culík v posilovně ještě nikoho neurazil,“ tvrdí.
 
Její beauty routine: 
Cindy má vlastní řadu kosmetiky a miluje domácí masky, třeba z mléka. Na tu stačí smíchat mléko (pozor, musí být plnotučné!) s trochou vody a nechat ho na tváři působit zhruba patnáct minut – pleť je po téhle masce krásně zářivá, a mléko navíc redukuje vznik vrásek. A geniálně jednoduchý trik má Cindy i na vlasy. „Bohužel už nejsou tak silné jako dřív, a tak se snažím vyhýbat foukání. Zjistila jsem, že mé vlasy vypadají dobře, když je před spaním zamotám do drdolu na temeni hlavy – ráno se krásně vlní. Jen pozor, nikdy nepoužívám gumičku, vždycky je jen upevním delší sponou.“
 
Jak to dělají herečky Robin Wright a Gillian Anderson nebo tenistka Steffi Graff, že vypadají čím dál lépe? Dozvíte se v srpnové Marianne. 

Související články