Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Soutěžte o voucher na ochutnávkový modul v hodnotě 2500 Kč!

Podívejte se na krátké video o efektivním studiu, odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte tříhodinový ochutnávkový modul zdarma! Každá desátá správná odpověď vyhrává!

Redakce Marianne | 28. 08. 2012

Každý týden máte možnost vyhrát voucher na ochutnávkový modul! Vždycky v pondělí se dozvíte novou otázku, pak už stačí jen chvilka hledání, a voucher může být váš!

Ochutnávkový modul v zážitkových prostorách ALA

  • jak efektivně studovat cizí jazyky, jak najít a neztratit motivaci, jak si najít čas, funkce mozku, jak si sestavit vlastní plán studia, konkrétní učení podle efektivních metod, práce s výukovou aplikací v iPadu, tvorba vlastních frází, nácvik relaxace pro superlearning
  • hra zahrnující vše, co jste se naučili v předchozích dvou blocích, ochutnávka vína a vlastnoručně připraveného guacamole

Hodnota ochutnávkového modulu je 2500 Kč (včetně občerstvení)

Soutěž ukončena:

Vyhrávají:

Alena Pohanková
Petra Šmídová
Drahomíra Štreitová
Lenka Hotová
Libor Pohanka
Petr Šmíd
Jarmila Kadlecová
Jana Mrkvová
Pavka Londinová
Markéta Heinrichová
Věra Marková
Svatka Aounallah
Luboš Doležal
Dana Barešová
Marek Vácha
Michaela Hanžlová
Monika Rothová
Eliška Zákoucká
Vlaďka Potapovová
Michaela Dragonová
Kamila Mašová
Olga Brožová
Martina Bárová
Martina Schusterová
Lukáš Nepita
Monika Mončeková
Markéta Krejčí
Jitka Kottová
Jana Hornová

Prostudujte si prosím pečlivě podmínky soutěže na www.burdamedia.cz/podminky.php Svou účastí poskytujete vydavateli časopisů (Burda Media 2000 s.r.o., IČ: 25611518, se sídlem Na Zátorce 1, Praha 6) souhlas s užitím a zpracováním svých osobních údajů a kontaktů (GSM, e-mail, SMS, MMS apod.) pro marketingové a redakční účely.

Odesláním odpovědi do soutěže souhlasím, v případě že se stanu výhercem, s poskytnutím mých osobních údajů společnosti Archimedes Language Academy a.s., za účelem předání výhry.

Související články