Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Štíhlá bez námahy III

Procedura LPG je jedním slovem úžasná! Umí zatočit s celulitidou a rozprášit tukové polštářky. Víme to, protože jsme ji vyzkoušeli na vlastní kůži!

Redakce Marianne | 3. 07. 2013

První dvě procedury z našeho seriálu se nesly víceméně ve znamení relaxu. Teď však na řadu přichází přístrojová masáž zvaná LPG. Ačkoli jsem k ní byla skeptická, již po dvou sezeních byl vidět výsledek. Dolíky na stehnech a zadečku se jakoby zázrakem vyhladily. Není to však úplně zadarmo. Přestože se jedná o neinvazivní metodu, první a druhé setkání s přístrojem nebylo úplně nejpříjemnější…

Jak to funguje?

LPG umí stimulovat lymfu tím, že mechanickým tlakem maximalizuje metabolismus kůže. Procedura probíhá za pomoci vakuové a válečkové masáže, které rozproudí tok krve i oběh lymfy. Proto vám v Asklepionu, kde jsem ošetření podstoupila, doporučují kombinovat LPG s přístrojovou či manuální lymfodrenáží.

Aby nedošlo k ‚vcucnutí‘ kůže tímto podtlakovým ošetřením, musíte se před výkonem nasoukat do punčochového trikotu. Ten si můžete v Asklepionu zakoupit, nebo vám jej zapůjčí.

LPG_1

Za jak dlouho uvidím výsledek?


Toto je velmi individuální. Já jsem na sobě zpevnění pocítila již po dvou procedurách, které jsem kombinovala s přístrojovou lymfodrenáží. Jedná se o nafukovací kalhoty, které se postupně nafukují a dokážou nabudit lymfatický systém. Pokud trpíte na otoky nohou nebo jste zavodněná, není opravdu nic lepšího!

Připravte se ovšem na to, že první dvě procedury nebudou žádný med. Bolest jsem pociťovala zejména v partiích paží, zadečku a stehen, což jsou místa, která jsem měla ochablejší. Bříško naopak díky pravidelnějšímu cvičení bolesti odolalo.

Program je možné absolvovat v sérii několika ošetření. Ideálně pětkrát v průběhu jednoho měsíce a pak zvolit udržovací kúru, na kterou budete docházet méně intenzivně. Využít ji můžete i jako expresní terapii s okamžitým efektem, která vám poslouží jako účinná první pomoc třeba po prodělání liposukce.

Kde vyzkoušet?

Asklepion, Londýnská 39, Praha 2

www.asklepion.cz

Cena jednoho šetření je 1620 Kč.

Související články