Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Styl, cvičení i tanec jdou dohromady

Pokud se ráda hýbete, sportujete v posilovně, sledujete a zkoušíte nové trendy, například v podobě různých tanečních studiových hodin, jako jsou Port De Bras nebo Jazz Fit, určitě si potrpíte i na styl a kvalitní vybavení.

Redakce Marianne | 7. 05. 2013

Máme pro vás pár tipů a rad, jak si vybrat správné oblečení a doplňky, abyste se v nich cítila co nejlépe. Nezapomínejte, že vaše vybavení musí být funkční a každý styl cvičení s sebou přináší jiný pohyb. Tomu bývá přizpůsobeno i sportovní oblečení. Funkčnost a styl ale mohou jít ruku v ruce.

Pokud patříte k těm, které rády tančí a využívají taneční fitness hodiny, přizpůsobte tomu i své vybavení. Taneční sportovní oblečení by mělo být volnější, aby umožňovalo dynamický pohyb těla. Využívá se často vrstvení, které kromě estetické funkce reflektuje i rychlost tance a můžete jednotlivé vrstvy odkládat, aby vám nebylo horko. Ideální je speciální taneční kolekce adidas Women, která nabízí stylové outfity. Naleznete zde řadu topů s atraktivním potiskem z funkčního materiálu climacool, jenž bude vaše tělo příjemně ochlazovat a odvádět pot. Ze stejného materiálu si můžete vybrat i taneční kalhoty různých délek. Hitem sezony jsou taneční bermudy a 7/8 kalhoty. Ty doplňte o bundičku s kapucí. Vše v šedožluté kombinaci, která se letos nosí. Pokud je tanec vaší vášní, investujte i do speciálních tanečních bot, například kotníkové adidas Iriya Dance vám zajistí potřebnou stabilitu a oporu. Pokud taneční hodiny kombinujete s klasickým fitness, pořiďte si boty adidas Adipure Trainer 360. Jsou vhodné na taneční studiové hodiny i do posilovny.


PR2_c01

Patříte-li k favoritkám moderních trendů v podobě kruhových tréninků, TRX apod., nešetřete a investujte do své tréninkové výbavy. Oceníte funkčnost oblečení a ve stylovém barevném outfitu se i při náročném tréninku budete cítit sexy. Důležitý je výběr vhodné sportovní podprsenky, která vám zajistí při cvičení patřičnou podporu. Pro lehčí cvičení je vhodná ‚neviditelná‘ adiPure Seamless Bra od značky adidas. Dokonalou podporu vám poskytne speciální podprsenka na cvičení adiPower Bra. Naším dalším tipem jsou 3/4 kalhoty adidas Techfit Perfect Pants s atraktivním potiskem ‚tón v tónu‘, které sladíte s barevným nátělníkem a doplníte funkčním tričkem z kolekce adidas Women. Nebojte se experimentovat a kombinovat různé barvy, v posilovně budete s vaším stylem k nepřehlédnutí.

Související články