Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Testovaly jste s námi! A tři z vás dokonce vyhrály!

Fakt, že krása opravdu začíná hydratací, jste si s námi mohly ověřit i vy na vlastní kůži.

Redakce Marianne | 25. 04. 2013

Se 150 z vás jsme totiž otestovaly účinky hydratační řady Aquasource od Biothermu. O své pocity a dojmy z testování jste měly možnost se s námi podělit a tři nejhezčí dopisy jsme dokonce ocenili i hodnotným dárkem! Přečtěte si v nich, jak testování probíhalo.

Výherní dopis číslo 1:

Dobrý den,

děkuji za testovací sadu výrobků Biotherm. Udělala mi radost. Okamžitě mě zaujala jemná, svěží vůně výrobků – vůně čistoty. Příjemný byl již první kontakt krému s pokožkou. Krásně se vstřebává a vyvolává okamžitý pocit jemnosti. Pokožka byla pružná a rovnoměrně hydratovaná, přičemž jsem neměla pocit mastnoty. Mám smíšenou pleť a suchá místa kolem nosu byla krásně vláčná. Navíc mám pocit, že se mi po pár dnech používání pleť nádherně rozjasnila. Vzhledem k tomu, že mám 42 let, kupuji si již dražší a kvalitnější krémy. Ne vždy mám pocit, že cena odpovídá kvalitě výrobků. Ovšem u výrobků Biotherm, které jsem měla možnost vyzkoušet, kvalita beze zbytku odpovídá ceně.

S pozdravem
Pavla Varáčková

Výherní dopis číslo 2:

Ani si neviete predstaviť, ako ma potešila krabička vzoriek Biotherm. Testovacie balenie je veľmi milé a zároveň postačujúce na zistenie výsledkov účinkov na pleť.

Moja pleť je suchá s prejavmi prvých vrások. Vyskúšala som už množstvo krémov, aby som jej dopriala poriadnu dávku hydratácie. Avšak pri rôznych hydratačných a mastnejších krémoch bol výsledok negatívny. Ostala mastná, lesklá, ale nie hydratovaná.

Ako som začala testovať sadu Biotherm, už od prvého použitia som vedela, že to bude niečo iné, špeciálne. Moja pleť začala úplne nasávať blahodárne účinky z krémov. Ako keď nalejete na špongiu vodu a pekne vsiakne. Alebo by som to prirovnala zvädnutému kvietku, ktorý keď sa poriadne napije, tak sa mu lístky okamžite vyrovnajú a žiaria zdravím. Takto reagovala aj moja pleť. Už po piatich dňoch cítim, ako je nasiaknutá krémom, ktorý si ihneď zamilovala, je vyplnená, pevnejšia a jemné vrásky sú menej viditeľné. Ja sama cítim, že sa do mojej pleti vracia zdravie a chuť vyzerať čo najlepšie. Po tom, čo som vyskúšala množstvo krémov, a už som neverila, či vôbec dáky hydratačný účinkuje, som zistila, že sa našiel, Biotherm je naozajstná dávka rannej a večernej rosy pre pleť a tam, kde je voda, tam je aj zdravie.

Veľmi pekne ďakujem za ukončenie večného hľadania starostlivosti o moju pleť, pretože už som ju vďaka vám našla. Moja pleť sa práve upísala kozmetike Biotherm.


Daniela Bednářová

Výherní dopis číslo 3:

Dobrý den,

z testovaných produktů jsem velmi nadšena. Je mi 36 let, mám dvě děti, žiji aktivním životem, často sportuji, navíc pracuji jako zdravotní sestra. Vaše hydratační gely jsou přesně tím, po čem moje pleť prahla. Jsem zvyklá používat kvalitní francouzskou kosmetiku proti stárnutí pleti z lékárny, ovšem tak dobře hydratovanou pleť jako teď jsem ještě neměla. Vynikající konzistence s okamžitou hydratací, denní krém je výborný jako podklad pod make-up nebo BB krém. Navíc neucpává póry, proto je tak vynikající i pro problematickou pleť smíšeného typu, jako mám já. Jen lituji, že jsem tyto produkty neznala už vloni po návratu od moře s přesušenou, přímo žíznící pokožkou.

Petra Smolová

Autorky otištěných dopisů vyhrávají Gel – krém Aquasource od Biotherm.

Související články