Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Účesy podle hvězd

Nevíte, jak se nechat ostříhat? Zkuste to na Michelle, Carey či Anne. Úspěch zaručen, kdo by přece nechtěl vypadat jako hollywoodská star?

Redakce Marianne | 20. 06. 2013

Ikony kadeřníků

Ženy typu Marilyn Monroe či Rity Hayworth se nezapomenutelně zapsaly do paměti nám všem. Avšak byla to až britská modelka Twiggy, která se zapsala do historie účesů dvacátého století.

Zbořila zaběhnuté mýty a v šedesátých letech si založila kariéru na své odlišnosti od panujícího ideálu krásy. Místo lokýnek a plných tvarů postupně nastolila trend krátkých hladkých účesů a atletické štíhlosti.

Další hvězdou, která způsobila, že s její fotografií vytrženou z časopisu chodily mladé dívky ke kadeřnici, byla Jennifer Aniston. V populárním seriálu Přátelé se v devadesátých letech objevila s prostříhanými polodlouhými vlasy, a najednou chtěla být každá dívka jako ona.

Podobnou mánii se předtím podařilo vyvolat i Shannen Doherty, Brendě z Beverly Hills 902 10. Ofinu jsme v té době po jejím vzoru snad nosily úplně všechny…

Mezi celebritami frčí krátké střihy

Okouzlující mikádo s patkou hvězdy filmu Velký Gatsby Carey Mulligan je doslova hit! Na léto je navíc přímo ideální! Je také vynikajícím kompromisem mezi dlouhými a krátkými vlasy, takže se nemusíte bát, že nebudete působit žensky. Máte rádi extravaganci? Vyzkoušejte asymetrický účes Michelle Williams nebo rockerský rozcuch Anne Hathaway!

A kdo je jedničkou na poli dlouhých vlasů? My hlasujeme pro Taylor Swift a Katie Holmes!

katie-holmes-bobbi-brown-main

Podívejte se na všechny účesy do naší galerie a inspirujte se hvězdným stylem.

Účesy podle hvězd

Související články