Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Valera, krása a zdraví vašich vlasů

Komerční článek – Valera je tradiční švýcarskou značkou vlasové techniky, která umí vytvořit dokonalý účes, vlasy chrání a má vždy něco navíc. Jestli něco Švýcaři skutečně umějí, tak je to kvalita, preciznost a spolehlivost. S Valerou získáváte jistotu, že produkt, který kupujete, odpovídá kvalitě opravdu špičkového výrobce, kterou podporuje 3letá záruka.

Redakce Marianne | 20. 05. 2013

Propagace značky Valera.
Elle.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

valera-01

Valera fény překvapí svou lehkostí, supertichým chodem a patentní vychytávkou

Dosušit dlouhé husté vlasy nebývá vždy úplně snadné a vyžaduje to jistou námahu. Přehazujete při vysoušení vlasů fén z jedné ruky do druhé? U Valery se vám nic takového nestane. Fény jsou speciálně odlehčené, aby nenamáhaly vaše ruce. Pryč jsou chvíle, kdy jste utíkala s fénem k sousedce, schovávala se v koutě koupelny, aby hluk vysoušení ráno nevzbudil děti nebo manžela. Některé produkty vlasové techniky Valera vás překvapí velmi tichým chodem. V nabídce jsou také patentní a unikátní řešení, která usnadní použití vlasové techniky Valera. Jedním takovým je patent Rotocord. Věc, se kterou se vám nepovede zamotat přívodní kabel a která zajistí vysoký komfort během vysoušení. Už žádné uzly a lámání přívodní šňůry vysoušeče!

swiss-nano

Vysoušeč vlasů SWISS NANO 9200

Vysoušeč vlasů nové generace Valera Swiss Nano má velmi silný výkon, který doplňují speciální funkce pro snadnou úpravu a zdravý vzhled účesu. Systém ionizace zaručí lesklé a poddajné vlasy, které se snadněji rozčesávají. Turmalínová technologie fénu Swiss Nano odstraní statický efekt a umožňuje rovnoměrnou ochranu vlasů. Speciální patent Rotocord zabrání splétání přívodní šnůry a dovolí snadnou manipulaci. www.valeracz.cz

Produkty vlasové techniky značky Valera umějí vlasy chránit

Vlasy barvené a vlasy po trvalé reagují zvláště citlivě na vysoké teploty. Vlasy se mohou přesušit, a tím ztrácejí lesk a barvu. Speciální technologie Colour Care, kterou Valera využívá, barvené vlasy chrání a nepoškozuje. Vysoušeče Valera s ionizací generují miliony čisticích, negativně nabitých ionů. Tato technologie perfektně hydratuje a regeneruje vaše vlasy. Má schopnost zvláčňovat, umožňuje bezproblémové česání a dokonalou údržbu. Zabrání nechtěnému statickému efektu, zvětší objem vlasů a dodá lesk. Valera nezapomíná ani na turmalín. To je minerál s unikátními elektrickými vlastnostmi. Vysoušeče Valera s touto technologií mají vnitřní plochu pokrytou turmalínovým minerálem. Tato plocha, pokud je vystavena vysoké teplotě, vytváří iony přirozeným způsobem. Tím napomáhá k odstranění statického efektu vlasů a vlasy rovnoměrně chrání.

Jste detailista? Vlasovou techniku nepůjčujete stejně jako svůj hřeben nebo zubní kartáček? Valeru můžete. Systém NanoSilver využívá antibakteriální vlastnosti stříbra v podobě NanoSilver prášku, který pokrývá plastový povrch vysoušeče. V případě, že vysoušeč používá více osob, je antibakteriální a má samočisticí schopnost.

valera-volumissima

Žehlička na vlasy Valera VOLUMISSIMA

Žehlička na vlasy Valera Volumissima vlasy nejen krásně vyžehlí, ale zejména zvýší jejich objem. Volumissima využívá keramické plochy s antibakteriálním povrchem NanoSilver a umožňuje nastavit teplotu s pomocí LCD displeje až do 190°. Speciální funkcí žehličky je vodicí hřeben. S Volumissimou dodáte objem i velmi jemným vlasům. www.valeracz.cz

Související články