Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Víme, jak být dokonalá za pár minut!

Přiznáváme: naše pleť není vždycky jako z porcelánu, ani nohy nepatří k nejdelším… A vůbec; naše míry nejsou zrovna 90-60-90. Rozhodli jsme se, že trochu upravíme realitu a vyzkoušíme aplikace, díky kterým můžeme být krásnější, hubenější, vlasatější nebo blonďatější.

Redakce Marianne | 15. 04. 2015

Občas to vypadá, že jsou kolem nás jen samí krásní bezchybní lidé. Koukají z Facebooku, z blogů, z Instagramu a z dalších sociálních sítí. Jenomže jedno setkání se slavnou blogerkou tváří v tvář mě trochu překvapilo. Působila jako svoje ošklivější sestra. Virtuální prostředí má totiž tu moc, že se na něm dá jednoduše upravovat realita. Zuby trochu vybělí, zvýrazní rty, pomohou s povolenými liniemi… A tak můžete na svět působit jako své lepší já. Kdykoliv. 

 

Vyzkoušejte aplikace: 

Make-up Genius

Umí zmapovat rysy a pohyby obličeje pomocí zrcadlového fotoaparátu. Líčení, které budete chtít vyzkoušet, se tak pohybuje s vámi jako ve skutečném zrcadle. Umožní vám postupně vyzkoušet celé portfolio líčidel L´Oréal Paris.

YouCamMake-up

Kosmetický kufr s profesionální výbavou ve vašem mobilu. Chytrá detekce pozná přesně, jaké máte rysy obličeje a jeho tvar, takže výsledek pak vypadá naprosto přirozeně. Kromě nového make-upu můžete udělat i některé úpravy hodné kosmetické chirurgie – narovná nos, vytvarovat lícní kosti atp. 

PhotoWonder

Umí dodat nové filtry, dají se fotografie otáčet, ořezávat, tónovat, bělit, leštit, odstraňovat pupínky, zvětšovat oči, zužovat postavy, protahovat nohy. 

Víme, jak být dokonalá za pár minut!

Související články