Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

VLASY ZÁŘÍCÍ ZDRAVÍM A JAKO BONUS BALÍČEK VLASOVÉ KOSMETIKY? NEVÁHEJTE…

Žehlení vlasů patří v dnešní době mezi běžné stylingové úpravy. Víte ale, která žehlička je vhodná právě pro vás a jak při rovnání vlasů správně postupovat? Zkusíme vám poradit.

Redakce Marianne | 28. 03. 2016

Při výběru žehličky se řiďte především svými vlasy. Zatímco pro krátké vlasy je určitě lepší zvolit úzký typ žehličky, pro dlouhé naopak co možná nejširší. Je vhodné také nepodcenit možnosti nastavení teploty, stejně jako povrch destiček, přičemž k těm nejšetrnějším patří například keramika, která rovnoměrně rozvádí teplotu a skvěle klouže.

screenshot 2016 03 14 v 16.57.38Žehlička na vlasy Philips MoistureProtect (HP8372) s třemi nastaveními teplot poskytuje dosažení těch nejlepších výsledků při zachování maximální péče. Její součástí je totiž speciální snímač MoistureProtect, který 30krát za vteřinu provádí diagnostiku vlasů a poté během tří vteřin automaticky přizpůsobí teplotu tak, aby nedošlo k narušení jejich přirozené hydratace. Dalším důležitým prvkem jsou bezpochyby i plovoucí keramické destičky snižující způsobený tlak vyvinutý na vlasy během žehlení, čímž opět dochází k eliminaci možného poničení vlasů. Opomenout bychom neměli ani ionizační technologii. Záporné ionty redukují vytváření statické elektřiny, upravují účes, uhlazují vlasové kutikuly a tím umocňují záři a lesk vlasů. Výsledkem je nádherně hladký, lesklý účes bez zacuchání.

Pro lepší představu o tom, jak žehlička vlasů Philips MoistureProtect funguje, se podívejte na nové video s  herečkou Jitkou Schneiderovou a žehličkou MoistureProtect v hlavních rolích  -  Dokonale hydratované vlasy s Philips MoistureProtect.

Jaký je správný postup při žehlení vlasů?

Nejprve je důležité vlasy důkladně rozčesat a zbavit veškerého stylingu, protože ten může způsobit jejich lepení na žehličku a vážně je tak poničit. Nesmíte zapomenout ani na fakt, že vlasy musí být před žehlením suché. Se žehlením začínáme od zadní části hlavy a pokračujeme do stran s tím, že nejprve žehlíme spodní partie. Vrchní vlasy si tedy vyčešeme nahoru a zachytíme například sponkou. Žehličku přiložíme ke kořínkům a jemně táhneme po celé délce pramenu. Nezastavujeme, abychom vlasy zbytečně nepřehřívali. Pokud s kvalitou vyžehlení nejste spokojena, přidejte na teplotě a pramen ještě jednou přežehlete.

Pokud si v období od 15. 3. do 31. 5. 2016 zakoupíte jeden z vybraných produktů vlasové péče Philips, žehličku vlasů MoistureProtect HP8372 nevyjímaje, získáte k němu jako dárek navíc soupravu vlasové kosmetiky Alterna Bamboo Smooth. Více informací v letácích nebo na www.philips.cz/peceovlasy.

 

Související články