Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Vyzkoušeli jsme: Může fungovat neinvazivní omlazení?

Touha po omlazení je snem mnoha žen. Pokud jde o naši tvář, vyzkoušeli jsme jednu z mnoha nabízených metod, jak neinvazivně, a přitom přirozeně omladit pleť.

Redakce Marianne | 12. 09. 2012

Paní Janků z kosmetického studia Perfect Face si zhruba před půl rokem udělala radost a koupila pro své zákazníky nový přístroj. Jedná se o novinku firmy BTL s názvem Protégé. Sympatické na této firmě je, že je česká, přitom ale přístroje vyváží do celého světa a drží si skvělé renomé. Zeptali jsme se paní Janků na to, jak se jí s novým omlazovacím ‚kouzelníkem‘, přístrojem Protégé, daří.

pani_Janku

Proč jste se rozhodla pořídit si nový přístroj?
V dubnu letošního roku jsem otevřela v Praze na Vinohradech nový kosmetický a masážní salon a rozhodla jsem se, že svým klientkám nabídnu s novým salonem také zcela novou službu v péči o pleť – která v tomto případě spadá do oboru estetické dermatologie. Přístroj Protégé jsem si vybrala proto, že se jedná o novinku pro rok 2012, tedy s nejvyspělejší a nejmodernější technologií, a samozřejmě současně také pro jeho účinky. Přístroj měl po světě už tolik ocenění, že moje volba byla celkem jasná.

Vybírala jste ho dlouho?
Abych řekla pravdu, dlouho jsem nehledala, protože jsem se obrátila rovnou na českou firmu BTL, která vyrábí kromě estetických přístrojů především přístroje zdravotní, které vyváží do celého světa.

Kolik je vašemu nejmladšímu a kolik nejstaršímu klientovi?
Nejmladší klientce je 28 let a nejstarší 65 let.

Jak přístroj funguje – v čem spočívá technologie omlazení?
Přístroj má takzvaně Collagen Refill Technology, což je vlastně obnova kolagenu v pleti, má omlazovací a vypínací efekt. Vzniká nová textura pleti, redukují se vrásky atd.

Jaké jsou reakce?
Reakce byly prozatím vždy kladné, protože přístroj prostě splňuje to, co deklaruje.

Kolikrát je třeba na zákrok jít, aby byl vidět výsledek?
Díky intenzivnímu hloubkovému prohřátí a prokrvení a působení duální energie na dermis a epidermis klientka vidí i cítí vyhlazenou a vypnutou pleť již po prvním ošetření. Pro trvalé výsledky je nejlépe absolvovat šest ošetření, která se provádějí v intervalu pět až deset dnů. Ale toto ošetření je vynikající i jednotlivě pro opravdu velmi hloubkovou regeneraci a perfektní péči o pleť a pro oddalování známek stárnutí.

Omlazení přístrojem Protégé krok za krokem

Po očištění ošetřované oblasti je nanášen postupně v průběhu ošetření kontaktní gel. Obličej je rozdělen na displeji na několik zón (čelo, okolí očí, tváře atd.), které se postupně jedna po druhé ošetřují speciálním aplikátorem (klouzavými, masážními pohyby). Každá část obličeje se ošetřuje v průměru 4,5 minuty. Ošetření celého obličeje trvá cca 60 minut a s krkem a dekoltem cca 90 minut. Klient cítí v místě příjemné intenzivní teplo. Poté je gel očištěn a nanáší se hydratační krém.

Marianne.cz info – trocha teorie o dodání nového kolagenu (aneb princip metody Collagen Refill Technology)
Vysokofrekvenční tepelná energie a ultrazvukové vlny působí na kolagenová vlákna, při současné kombinaci obou energií dochází k maximalizaci efektu, v rámci přirozeného procesu počínají fibroblasty aktivně produkovat nová kolagenová vlákna, a podkoží je vyplněno novým kolagenem.

A jaký byl náš zážitek?
Přístroj jsme měli možnost vyzkoušet na vlastní kůži a výsledek byl překvapivý – pleť po zákroku nebyla nijak zarudlá, ale byla ihned viditelně napjatější a svěží, tak jak bylo řečeno. Nenastala žádná alergická reakce, paní Janků navíc používá v salonu pro následné ošetření hydratačním krémem kosmetiku Dermalogica, která je vhodná i pro alergiky nebo ekzematiky.

Nebudou vám slibovány žádné divoké a dramatické změny pleti, ale postupné vyhlazení vrásek, vypjetí kůže a snížení viditelnosti nedostatků (kruhy, váčky pod očima apod.), k čemuž opravdu dojde i po jednom zákroku. V salonu je možné si přístroj vyzkoušet za 290 Kč, o cenách více na webu.

Kam si zajít vyzkoušet tuto metodu?
Studio Perfect face
Šmilovského 2
120 00 Praha 2
www.perfectface.cz

Vyzkoušeli jsme: Může fungovat neinvazivní omlazení?

Související články