Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Časopis

Je tu červnová Marianne!

Info ikona
Červnová Marianne

Zábava, odpočinek, sluníčko a jahody. Tohle je pro nás léto a červnová Marianne! Co v ní tentokrát najdete?

Karolína Peřinová | 20. 05. 2021

Z obálky na vás září herečka Veronika Arichteva, se kterou jsme si povídali nejen o mateřství, ale i o rozvodu, co se nekonal nebo o thajských zásnubách. V Marianne také vítáme novopečeného tatínka Davida Krause, který nám společně se svou partnerkou Sarah Opravilovou poskytnul exkluzivní rozhovor, a to těsně po skončení šestinedělí. Do třetice vás do svého života nechá nahlédnout herečka Hana Holišová, která během pandemie na chvíli pověsila herectví na hřebík a pracovala jako květinářka.

V novém čísle se věnujeme singles a tomu, jak se v době koronaviru změnilo seznamování a podoba rande. Taky vás vaše okolí často zahrnuje nevyžádanými radami? Poradíme vám, co s nimi a taky prozradíme tipy, jak doma nezešílet, když jedete paralelně dvě směny – kariéréru a domácnost.

Naše červnová módní story snad ani nemůže být romantičtější! Odehrává se na francouzském venkově a je plná lehounkých rozevlátých šatů. A když už budete mít letní šaty vybrány, porozhlédněte se po nových plavkách v našem plavkovém průvodci. V sekci Krása se dozvíte, jaké letos používat opalovací krémy a kde si pořídit trendy rtěnky v barvách sorbetu.

V červnové Marianne nás na návštěvu kouzelné chalupy v jižních Čechách pozval Rudy Linka. Také můžete nahlédnout do prvorepublikové vily nedaleko Varšavy, kde se mísí funkcionalismus se současnými prvky.

A nesmí chybět jahodové recepty, které v létě prostě milujeme!

Co najdete v červnové Marianne?