Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Časopis

Marianne slaví 18. narozeniny!

Oslavte je s novým listopadovým číslem. Co v něm najdete?

Anonymous | 18. 10. 2018

Listopadová Marianne si pro vás přichystala rozhovory s oblíbenými herci. Do svého života vás nechá nahlédnout hvězda Pelíšků Kristýna Badinková Nováková nebo Zdeněk Piškula.

Dále na stránkách nového vydání najdete článek o tom, jak se žije českým samoživitelkám, Martin Zikmund vám řekne něco o světe plném škatulek a šéfredaktorka Marianne Monika Mudranincová se s vámi podělí o to, jak se jí daří hubnout. V jejím rozhovoru s koučkou hubnutí Kristýnou Báčovou se dozvíte rady, které mohou pomoci s hubnutím i vám.

Rády vám představujeme inspirativní dámy a v tomto čísle je jich více než obvykle. Do článku Úžasné ženy jsme jich vybrali 27. Až si ho přečtete, dejte nám vědět, která žena inspiruje vás.

Podzim ovládl módní rubriku, která je plná klíčových kousků sezóny. Pamatujete na éru velkých skřipců a zubatých čelenek? Kdo z vás je ještě najde doma? V deníku kosmetické redaktorky zjistíte, že se tyto vlasové doplňky opět vrací do módy.

A co by to bylo za 18. narozeniny bez pořádné oslavy. Zúčastnit se jí budete moct i vy! Chystáme další Koktejl s Marianne, který se uskuteční v druhé půlce listopadu.

Kristýna Badinková Nováková: Druhá svatba byla trochu punk

jindra

Má za sebou celkem dost filmových i seriálových rolí, ale všichni si ji pamatujeme jako Jindřišku z Pelíšků. Není už na tuto nálepku alergická?

Kristýna Báčová: Slovo dieta bych zakázala

jj

„Geny za nadváhu nemohou. Větší roli hraje, jaké zvyky si člověk nese z rodiny. Pokud jsou rodiče při těle, pravděpodobně bude takové i dítě.“ Naše šéfredaktorka Monika se rozhodla přestat držet diety a zašla za výživovým poradcem. Záměrně si vybrala štíhlou ženu s nohama až do nebe. To byla, panečku, motivace! Koučka hubnutí Kristýna Báčová jí pomohla pochopit, proč její snahy o zdravou životosprávu doposud selhávaly. V rozhovoru se dozvíte rady, které mohou pomoci s hubnutím i vám.

Zdeňek Piškula: Nechci být jen hezounek

piskula

Od rodičů jsem se odstěhoval v devatenácti. Měl jsem pocit, že když si vydělávám vlastní peníze, musím se postavit na vlastní nohy.“ Zděnek Piškula v rozhovoru o tom, jak se osamostatnil, o novém filmu i o jeho snu o domku na vesnici.

O Marsu schovaném ve Venuši a světě plném škatulek

psycho

Existuje poměrně hodně genderových stereotypů a také mnoho způsobů, jak obě pohlaví od sebe oddělit. Jenže co to zkusit naopak? Aspoň pro jednou.

Úžasné ženy

uzasne zeny

Liběna Rochová, Věra Doušová, Petra Kvitová, Nikola Márová, Jacinda Arden, Amal Clooney, Meryl Streep a další úžasné ženy, které se dokázaly prosadit v česku i v zahraničí. Marianne a Eucerin vám představují nejinspirativnější ženy současnosti.

 

Související články

Móda
Ikonická móda královny Alžběty II.: Legendární pestrobarevné kostýmky jejího Veličenstva

Ikonická móda královny Alžběty II.: Legendární pestrobarevné kostýmky jejího Veličenstva

Svět ženy
Šumava: Nezapomenutelné výlety, kam chodí jen minimum turistů

Šumava: Nezapomenutelné výlety, kam chodí jen minimum turistů

Zábava
Kvíz: Víte, co patří do Cosmopolitanu a co nikdy nenajdete v Mojitu? Ověřte si, jak dobře znáte letní drinky

Kvíz: Víte, co patří do Cosmopolitanu a co nikdy nenajdete v Mojitu? Ověřte si, jak dobře znáte letní drinky

Dobrý nápad
KVÍZ: Vesničko má středisková je filmová klasika. Vyzkoušejte, zda ji dobře znáte

KVÍZ: Vesničko má středisková je filmová klasika. Vyzkoušejte, zda ji dobře znáte