Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Časopis

PŘIVÍTEJTE PODZIM S ŘÍJNOVOU MARIANNE

S prvním spadaným listím přichází i říjnová Marianne. Přináší vám zajímavé rozhovory, podzimní trendy i dýňové recepty, které k tomuto období prostě patří!

Anonymous | 20. 09. 2018

Nové číslo se věnuje tématu rozdělení domácích prací. Jak je možné, že ženy dokáží šéfovat velkým firmám, řídit letadla, dělat spoustu „chlapských“ prací, zatímco jejich muži jsou ochotni zůstat doma na rodičovské, ale jakmile dojde na úklid domácnosti, většinou zůstane opět na ženách?

V módě se začínáme zachumlávat do huňatých svetrů a kabátů. Poradíme vám, jak být tento podzim trendy. V umělých kožešinách, v praktických kápích i ve svetrech, ve kterých zavzpomínáte na dětství, zazáříte. Mimo to se věnujeme fenoménu sociálních sítích jímž je hashtag skin a body positivity. Znamená to konec mindráků z našich nedostatků?

V rozhovoru s herečkou Táňou Pauhofovou se dozvíte čím právě teď nejvíce žije a proč považuje poslední dva roky života za přelomové. S Jankem Rubešem jsme si povídali o tom, jak připravuje Česko o šmejdy a také vám představíme novou vlnu českých spisovatelek.

Stýskalo se vám po Jízdě Marianne? Nám také! A tak máme radost že s říjnovým číslem přijíždí i nová Jízda! Těšit se tentokrát můžete na Renatu Langmannovou a moderátorku Terezu Tobiášovou.

Táňa Pauhofová: Jsem sama, ne osamělá

Táňa

„Dva roky samoty mě naučili hrozně moc. Já předtím sama moc nebyla, vždycky jsem utíkala. K někomu, do něčeho, nebo za něčím.“ Slovenská herečka nás v rozhovoru vpustila do svého světa. Podívejte se do něj i vy.

Manželské etudy: Ty ten bordel fakt nevidíš?

domaci prace

V článku Anny Kunešové se dozvíte, že podle statistiky Eurobarometru si 70 % dotázaných Čechů myslí, že péče o domácnost je starostí žen. Vydělávat ale mohou oba. Je na čase to změnit, co myslíte?

Janek Rubeš: I já občas sednu na lep

rubes

Naposledy si vzal na paškál směnárnu, která turistům směňovala eura za směšné částky, a jeho reportáž měla takový ohlas, že ji byli podvodníci nuceni před pár týdny zavřít. Janek Rubeš je dál odhodlaný připravit Česko o další šmejdy.

Šťastný rodič, spokojené dítě

psycho

Když o někoho pečujete a máte mu poskytovat plnou pozornost a podporu, je přímo vaší morální a etickou povinností věnovat dostatečnou pozornost péči o sebe.“ Martin Zikmund o tom, že je péče o dítě nejvíce podobná práci terapeuta. A abychom mohli být dobrými terapeuty, musíme být odpočinutí a musí nám být ve vlastním životě dobře.

Nová Jízda Marianne

jizda

Moderátorka Ivana Kulhánková se věnuje mateřským povinnostem, a tak se tentokrát volantu ujala usměvavá Tereza Tobiášová. Na sedadlo spolujezdce pozvala Renatu Langmannovou, kterou během jízdy pěkně vyzpovídala. Připoutejte se prosím, přijíždí nová Jízda Marianne!

Soutěž: Vyhrajte 40 rtěnek od Kat Von D

kvd

Aktuální kolekce Kat Von D obsahuje 40 odstínů a vybrat si můžete ze tří textur: saténově matné, lesklé a metalické. Teď je všechny můžete vyhrát na našem webu. Tak neváhejte a zapojte se do soutěže! Více informací zde.