Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Časopis

S březnovou Marianne omládnete!

Březnová Marianne je přímo nabitá pozitivní energií. Počínaje obálkou laděnou dooranžova a obsahem konče. Přesvědčte se o tom na stáncích nebo ve vaší schránce!

Redakce Marianne | 27. 02. 2013

Recept na to, jak omládnout o deset let, si přečtete v rubrice věnované kráse. Věřila byste, že občas jen stačí změnit kadeřníka? Své o tom ví Judi Dench, Andie MacDowell nebo Julianne Moore.

Co ráda nosím? To nám tentokrát odhalila herečka a zpěvačka Bára Poláková. Prozradíme jen, že těšit se můžete na svěží a sportovní módu.

V březnu jsme se také zaměřili na vlivné páry. Který z nich vám připadá nejzajímavější? Bude to fotograf a vizážistka, nebo majitelka PR agentury a bývalý politik, či dokonce čeští Gatesovi?

Karolína Kamberská v článku jistě přispěchá na pomoc všem čerstvě rozejitým a odloučeným. V čem spočívá První rozchodová pomoc, se dozvíte na straně 52.

V rozhovoru Petry Šroubek Pohlové s Eliškou Haškovou Coolidge se dozvíte, zda je tato elegantní dáma optimistka a jakým způsobem nakupuje kousky do svého elegantního šatníku. Také jsme oblékli, nafotili a samozřejmě zároveň vyzpovídali okatou herečku Janu Strykovou. Prozradila například, jak řeší Kristova léta a zda již v dálce slyší odtikávat biologické hodiny. Klára Mandausová si ještě stačila popovídat s pohodářem Jaroslavem Duškem. Společně si povzdechli nad vzácností smyslu pro humor a nad uspěchanou dobou.

Ve fashion story se tentokrát svezete na vlně folkloru a také sofistikovaných džínových variací. Už aby bylo konečně jaro a my mohli do těchto úchvatných kousků vklouznout!

Pokud ještě březnovou Marianne nemáte, tak rychle šup do trafiky!