Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Časopis

Užijte si léto s novou Marianne

Půlka prázdnin je skoro za námi, ale léto ještě nekončí. Užijte si ho s novou Marianne!

Anonymous | 19. 07. 2018

Společnost při letním odpočinku vám bude dělat Linda Rybová, Lenka Krobotová a Patrik Děrgel, kteří nám poskytli zajímavé rozhovory. Také se můžete těšit na trochu netradiční pojetí módy. V srpnovém čísle se totiž rolí modelek zhostily nejlepší české beachvolejbalistky Markéta Nausch Sluková a Barbora Hermannová.

Rozhodujete se mezi rodinou nebo kariérou? Martin Zikmund vám vysvětlí, že můžete mít obojí. Díky sedmeru letních přikázání vám vaše krásné opálení z dovolené vydrží co nejdéle. Také se s naší beauty redaktorkou podíváte do budoucnosti kosmetiky. Jak to asi vypadá, když péči o pleť svěříte mobilní aplikaci?

Využijte teplých letních večerů a uspořádejte domácí večírek. S našimi tipy to bude party roku! Svým hostům můžete připravit jídlo podle receptů kuchaře Jamese Martina. Ty nejlepší najdete v rubrice Gourmet.

LINDA RYBOVÁ: VŠECHNY MÝTY O MÉM ŽIVOTĚ

Linda Rybová

Představa, že by moje dcera dělala v patnácti stejné věci jako já, je strašná. Devadesátky byly hodně puštěná doba, odcházela jsem z domova hodně brzy.“ říká Linda Rybová. V rozhovoru vzpomíná na své divoké období v 90. letech a vypráví i o spokojeném rodinném životě.

PATRIK DĚRGEL: ŽENSKÁ DUŠE JE PROMĚNLIVÁ, MĚNÍ SE KAŽDOU HODINU

Patrik Děrgel

Pořád se učím, pořád se vyvíjím. Je důležité, abych na sebe vzal i takové ty méně populární úkoly, třeba přísnost.“ říká Patrik Děrgel. V rozhovoru pro srpnovou Marianne se rozpovídal o otcovství, herectví i o ženách.

RODINA, NEBO KARIÉRA? OBOJÍ!

Psychologie

Spokojené děti a teplo rodinného krbu, nebo nadprůměrný plat a šplh po kariérním žebříčku? Občas to vypadá, jako by jedno vylučovalo druhé. Je tomu ale skutečně tak? Neplatí spíš, kolik rolí zastáváte, tolikrát jste člověkem?

LENKA KROBOTOVÁ: SPOUSTU VĚCÍ JSEM SI S VĚKEM V HLAVĚ SROVNALA 

Lenka Krobotová

Na domluvený rozhovor doběhla s patnáctiminutovým zpožděním. Pracovní kalendář má zaplněný na rok a půl dopředu a k tomu se snaží co nejvíc si užívat své dva syny. „Dokud o to ještě stojí,“ směje se. Svoje soukromí si přísně střeží, přesto nás do něj v rozhovoru na krátko pustila. Původně měla našlápnuto na dráhu tanečnice, co ji přimělo k tomu, stát se herečkou? Co ji naučili synové a jak vnímá skutečnost, že loni oslavila čtyřicítku?

VŠECHNY PLÁŽE SARDINIE

Sardinie

Nestihnete jet letos k moři? Nevadí! Ve svém článku vás tam vezme redaktorka Kristýna Mazánková. Ukáže vám ty nejkrásnější pláže Sardinie, doporučí, kam na nejlepší těstoviny i výlet do vnitrozemí.

Krásné léto se srpnovou Marianne!

Související články

Rodina a děti
Jak se v dospělosti vypořádat s negativními zážitky z dětství: Nebojte se terapie a učte se být sama se sebou

Jak se v dospělosti vypořádat s negativními zážitky z dětství: Nebojte se terapie a učte se být sama se sebou

Zahrada
Slimáky nakrmte ovesnými vločkami, pak už nebudou mít chuť na vaše rostliny

Slimáky nakrmte ovesnými vločkami, pak už nebudou mít chuť na vaše rostliny

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte pořádkumilovnou Monicu ze seriálu Přátelé? Otestujte své znalosti

Kvíz: Jak dobře znáte pořádkumilovnou Monicu ze seriálu Přátelé? Otestujte své znalosti

Dům
S důrazem na jednoduchost a funkčnost postavili domácí wellness

S důrazem na jednoduchost a funkčnost postavili domácí wellness