Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Časopis

VŠE, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT O DNECH MARIANNE 2020

Užijte si nákupy se slevou až 70 %, dárky v Marianne Lounges, doprovodný program a mnoho dalšího. Dny Marianne jsou za dveřmi!

Karolína Peřinová | 17. 08. 2020

Rok se s rokem sešel a jsou tu opět DNY MARIANNE! Letos se na ně těšíme víc než kdy dřív, protože je vnímáme jako návrat k normálu a příležitost k tomu nastartovat českou ekonomiku. Pojďte do toho s námi! Víkendová nákupní akce plná slev se koná v Česku i na Slovensku v termínu 18.9.-20.9.

NÁKUPY 

Dny Marianne, to jsou tradičně ty nejlepší nákupy v  roce, a vy musíte být při tom. Slevy až 70 % na vás tentokrát čekají ve více než 6000 obchodech v  Česku a na Slovensku. Vybírat si můžete z  až 600 nabídek a už teď jsme si jistí, že vám jich přiroste k  srdci hned několik – stejně jako dárků za nákupy. Podrobnosti o jednotlivých slevách najdete v  nabídkách zářijových vydáních časopisů Marianne (vychází 20.8.) nebo Marianne Bydlení, v  kuponové knížce, v  aplikaci Dny Marianne a na www.dny.marianne.cz. Jako každý rok, i letos jsou kuponky v Marianne a Marianne Bydlení odlišné.

APLIKACE DNY MARIANNE 2020

Chcete mít při nákupech volné ruce k výběru těch nejhezčích módních výstřelků? Stáhněte si mobilní aplikaci Dny Marianne a užijte si pohodlné nákupy. Ať už vybíráte něco na sebe, pro děti, nebo dárky pro kamarádky, s aplikací Dny Marianne na to určitě nebudete samy. Pomůže vám vybrat ty nejlepší slevy, ukáže vám nejbližší obchody v okolí a poskytne aktuální informace o programu v jednotlivých Marianne Lounges

Aplikaci si můžete stáhnout třeba hned po naskenování tohoto QR kódu! Nebo ji najdete v App Store a Google Play.

QR kód Dny Marianne Aplikace 2020

Zářijová Marianne 2020  Marianne Bydlení září 2020

MARIANNE LOUNGE  

Letos jsme pro vás připravili  osm Marianne Lounges, ve kterých si kromě dárků užijete skvělou atmosféru a především speciální program. Detailní informace najdete v  aplikaci Dny Marianne a na www.dny.marianne.cz. Těšíme se na shledání v  Praze hned na čtyřech místech (NC Palladium, Centrum Černý Most, Metropole Zličín, Westfield Chodov), Českých Budějovicích (IGY Centrum), Ostravě (Forum Nová Karolina) a konečně také v Brně (NC Královo Pole). Na Slovensku najdete Lounge v Bratislavě (Avion Shopping Park).

ČTĚTE TAKÉ: VYCHÁZÍ ZÁŘIJOVÁ MARIANNE SE SLEVOVÝMI KUPONY NA DNY MARIANNE

JEŠTĚ VĚTŠÍ SLEVA

Pokud byste rádi během Dnů Marianne ještě více ušetřili, zaplaťte svoje nákupy kteroukoliv z  karet Mastercard, a dostanete o 3 % vyšší slevu nebo dárek k  nákupu.

DÁRKY ZA NÁKUP

Jako každý rok jsme si pro vás připravili dárky, kterými vás odměníme za vaše nákupy. I letos můžete vybírat z celé řady hodnotných dárků, které dostanete oproti pěti různým účtenkám získaným během Dnů Marianne ze zapojených obchodů.

Těšit se můžete na produkty od značek Dedoles, Manufaktura, Tescoma, Dermacol, Sebamed, Batiste, Presco, Mövenpick a mnoha dalších.

UKAŽTE, JAK NAKUPUJETE

Sdílejte na sociálních sítích fotografie nebo videa z vašich nákupů během Dnů Marianne s hashtagem #dnymarianne2020 

Jakékoliv dotazy ohledně Dnů Marianne pište prosím na:

WWW.DNYMARIANNE.CZ

Redakce Marianne a všichni, kteří se na Dnech Marianne podílejí, vám přejí krásné září plné skvělých nákupů! 

Související články

Dobrý nápad
Pohánění obruče, tlučení špačka a cvrnkání kuliček. Tyhle hry už děti neznají

Pohánění obruče, tlučení špačka a cvrnkání kuliček. Tyhle hry už děti neznají

Lidé a místa
V Prachaticích opravili  Štěpánčin park, který je teď ideálním místem pro každodenní procházky, rekreaci, zábavu i společenské akce

V Prachaticích opravili  Štěpánčin park, který je teď ideálním místem pro každodenní procházky, rekreaci, zábavu i společenské akce

Byt
Zrekonstruovaný mini byt v Praze, kde nábytek z řetězce doplňují recyklované retro kousky

Zrekonstruovaný mini byt v Praze, kde nábytek z řetězce doplňují recyklované retro kousky

Krása
Akné nemusí být jen na obličeji. Zjistěte, jak s ním bojovat, když vás trápí na pozadí

Akné nemusí být jen na obličeji. Zjistěte, jak s ním bojovat, když vás trápí na pozadí