Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Časopis

VYCHÁZÍ ČERVNOVÁ MARIANNE!

Prázdniny jsou už na dohled, připravte se na ně s červnovou Marianne.

Karolína Peřinová | 23. 05. 2019

Venku to na léto ještě moc nevypadá, my už ho ale v novém čísle nedočkavě vyhlížíme. Na módních stránkách najdete plážovou inspiraci – plavky, parea, letní šaty, zkrátka vše, co by vám nemělo chybět v kufru na dovolenou. Pokud si kromě zážitků nechcete přivézt i zarudlou loupající se pokožku, nezapomeňte si zabalit i produkty, které vás ochrání před sluníčkem. V našem prázdninovém manuálu vám představíme ty, na které se můžete opravdu spolehnout.

Na dovolenou jste připraveni, teď se ještě vrátíme zpátky do současnosti. Před prázdninami se totiž koná několik skvělých akcí, které stojí za návštěvu. Mezi ně patří i Avon pochod proti rakovině prsu. 15. června vyjde opět do pražských ulic růžový dav a my v něm nebudeme chybět. V červnovém čísle najdete rozhovor s jeho ambasadorkou Gabrielou Laškovou. Těšit se můžete i na rozhovor se zpěvákem Markem Ztraceným a jeho partnerkou Marcelou nebo se spisovatelem Milošem Urbanem, kterého vyzpovídala jeho přítelkyně Lucie Van Koten.

Část červnové Marianne je věnována otcům. Proč? Na třetí červnovou neděli totiž připadá Den otců, který se na rozdíl od Dne matek v Česku moc neslaví. Nám to v redakci přišlo škoda, a tak jsme otestovali zážitky, které by naše tatínky určitě potěšili. Někdo jel v tanku, někdo v závoďáku, někdo letěl balonem nebo střílel ze zbraně. Co by potěšilo vašeho tátu nebo otce vašich dětí?

U tohoto tématu zůstal i psychoterapeut Martin Zikmund, který se ve svém článku věnuje otázce „Jak moc otec ovlivnil vaše partnerské vztahy?“ Dokážete na ni odpovědět?

A sladká tečka na závěr. Co by to bylo za červen, kdybychom se neládovali jahodami? V novém čísle pro vás máme spoustu receptů, jak je využít v kuchyni.

Přejeme vám krásný červen!

GABRIELA LAŠKOVÁ: RODINA PRO MĚ BYLA VŽDYCKY NA PRVNÍM MÍSTĚ

S mužem jsme pár, co asi někomu připadá nudný a líný, ale nám prostě občas stačí být spolu na gauči doma, v bytě, který máme rádi.“ Gabriela má za sebou první rok na mateřské dovolené. Co ji na ní překvapilo? V rozhovoru mluví nejen o mateřství, ale i o práci, manželství a svém populárním instagramovém profilu.

laskova

MAREK ZTRACENÝ: ODVAHA ZAČÍT ZNOVU

Zpěvák Marek Ztracený se svou partnerkou Marcelou Skřivánkovou v rozhovoru vzpomínají na dramatické začátky svého vztahu. Několikrát se rozešli, pak zase sešli. Když se jim ale narodil syn Mára, stala se z nich jedna velká šťastná rodina.

ztraceny

MARIANNE TESTOVALA DÁRKY KE DNI OTCŮ

Den matek slaví většina rodin, nemělo by se ale zapomínat ani na naše drahé tatínky. Den otců připadá na třetí červnovou neděli. Redakce Marianne se spojila se zážitky.cz a otestovala dárky, které by mužům udělali největší radost. Třeba inspirujeme i vás.

den otcu

LEDOVÁ LÁSKA

Parné dny se blíží a my neznáme lepší osvěžení než pořádnou dávku zmrzliny. Do červnové Marianne jsme proto vybrali místa, kde mají tu nejlepší! Ochutnejte třeba příchuť levandulové borůvky, karamelové jablko nebo mascarpone s jahodami.

zmrzlinarny

MUŽ VAŠEHO ŽIVOTA ANEB JAK MOC OTEC OVLIVNIL VAŠE PARTNERSKÉ VZTAHY?

Když se dospělé ženy baví o muži svého života, obvykle se hovoří o manželovi, příteli nebo bájném princi na bílém koni. Mužem jejich života byl, je a bude někdo zcela jiný – otec. A to dokonce i tehdy, když v jejich životě téměř nebyl, a tím spíš, když ho třeba nenávidí. Jeho role je tím ještě silnější.

zikmund

Související články

Móda
Tanečnice Veronika Lálová radí: Jak nosit výrazné barvy a vzory během léta 2024

Tanečnice Veronika Lálová radí: Jak nosit výrazné barvy a vzory během léta 2024

Dům
Minidomek v Jižních Čechách slouží pro útěk před ruchem města

Minidomek v Jižních Čechách slouží pro útěk před ruchem města

Zábava
Kvíz: Herečka Tatiana Dyková slaví narozeniny. Zjistěte, jak dobře znáte její filmové role

Kvíz: Herečka Tatiana Dyková slaví narozeniny. Zjistěte, jak dobře znáte její filmové role

Tradice
Naši předci se snažili bouřky zahnat. Měli způsob i proti krupobití

Naši předci se snažili bouřky zahnat. Měli způsob i proti krupobití