Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Časopis

VYCHÁZÍ KVĚTNOVÁ MARIANNE

...a je tu pro to, aby vám zpříjemnila dnešní nelehké dny.

Anonymous | 16. 04. 2020

Hned na začátku najdete rozhovor se stand-up komičkou Adélou Elbel a o pár stránek dál se vám budou sbíhat sliny při vyprávění cukrářky Mirky Van Gils Slavíkové (mimochodem, taky teď doma pořád něco pečete a jíte?). Veronika Žilková vás s sebou vezme do jejího nového domova – Izraele. Jaké to je odstěhovat se po padesátce na druhý konec světa? A jak už napovídá krásná titulka s herečkou Janou Bernáškovou a její dcerou Justýnou, v novém čísle na vás čeká rozhovor i s nimi. Ten jsme společně s focením stihli za pět minut dvanáct, než vláda vyhlásila karanténu a jsme za to nesmírně rádi. Květen je totiž díky svátku matek měsícem mateřské lásky a obálka květnové Marianne ji krásně symbolizuje.

Radkin Honzák se tentokrát zaměřil na budování rodinných vztahů a Martin Zikmund se pohybuje kolem podobného tématu. Radí, jak zvládnout domácí ponorku. V módě se věnujeme momentálnímu trendu „biker boots“ a návratu háčkování. A co si pro vás přichystala kosmetická redaktorka? Vyznat se v názvosloví a marketingu kosmetických značek je někdy trochu věda. My vám přinášíme manuál, díky kterému zjistíte, jak používat esenci, proč čistit pleť nadvakrát nebo co přesně znamená multimasking. Také jsme se zeptali Petry Kvitové, jakou miluje kosmetiku a dále se zaměřili na zářivý chrup. Jak ho dosáhnout?

A až se prolistujete na konec květnové Marianne, pusťte se do jarního úklidu. Máme tam několik užitečných rad jak konečně realizovat sen o vzdušné a čisté domácnosti.

Milé čtenářky, doufáme, že jste vy i vaši blízcí zdraví. Děkujeme vám, že s námi zůstáváte i v této nelehké době. Moc si toho vážíme!

Přejeme vám pokud možno krásný květen.

Vaše redakce Marianne

PS.: Marianne si nyní můžete objednat až domu do schránky s POŠTOVNÝM ZDARMA! Nemusíte se tak obávat, že kvůli aktuální situaci o nové číslo přijdete! Objednávejte zde https://marianne.predplatsi.cz/nabidka.

Dvojí život Veroniky Žilkové

„Mám pocit, že jsem v Izraeli otevřela novou kapitolu svého života. I to, že jako manželka diplomata nesmím pracovat a vydělávat, je pro mě nové. Říkat si o peníze na nákup mi nejde.“ Veronika Žilková zažila před pár lety pocit naprosté bezmoci. Možná i proto dnes působí jako člověk, co se nezalekne ničeho. Odstěhovat se po padesátce na druhý konec světa? Proč ne.

zilk

Rodinná ponorka aneb Jak se poprat s vedlejšími účinky koronaviru

„Jestli něco funguje jako univerzální velmi efektivní detektor problémů existujících v rodině, pak je to obvykle dovolená.“… Anebo teď momentálně karanténa. Psychoterapeut Martin Zikmund přináší rady, jak se postavit domácí ponorce a co s ní dělat.

Jana Bernášková: Puberta je skvělé období

V rozhovoru jsme vyzpovídali nejen herečku Janu Bernáškovou, ale také její třináctiletou dceru Justýnu. Klišé o matce s dcerou, co vypadají jako sestry, splňují dokonale. Samy ale tvrdí, že si vůbec nejsou podobné.

bern

Mirka Van Gils Slavíková: Vždycky jsem byla svéráz

„Náhoda v mé profesi neexistuje. Stačí malinká změna teploty trouby nebo odlišná kvalita ingredience, a výsledek je úplně jiný.“ O tom jsme se ostatně mohli přesvědčit i v pořadu Peče celá země, který Mirku Van Gils Slavíkovou proslavil v Česku. Ve zbytku světa ji už dávno znají.

gils

100% vzrušení o pěti chodech

Afrodiziaka dokážou polechtat naše chuťové pohárky, povzbudí touhu i produkci pohlavních hormonů a dají nám zapomenout na zábrany. Láska je příliš rozmarná a komplikovaná, než aby reagovala na jednoduchý lektvar. Přinášíme proto rafinovanou inspiraci, jak připravit výživu pro noci plné touhy.

Související články

Rodina a děti
Jak se v dospělosti vypořádat s negativními zážitky z dětství: Nebojte se terapie a učte se být sama se sebou

Jak se v dospělosti vypořádat s negativními zážitky z dětství: Nebojte se terapie a učte se být sama se sebou

Zahrada
Slimáky nakrmte ovesnými vločkami, pak už nebudou mít chuť na vaše rostliny

Slimáky nakrmte ovesnými vločkami, pak už nebudou mít chuť na vaše rostliny

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte pořádkumilovnou Monicu ze seriálu Přátelé? Otestujte své znalosti

Kvíz: Jak dobře znáte pořádkumilovnou Monicu ze seriálu Přátelé? Otestujte své znalosti

Dům
S důrazem na jednoduchost a funkčnost postavili domácí wellness

S důrazem na jednoduchost a funkčnost postavili domácí wellness