Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Časopis

Vychází speciál MARIANNE NA CESTÁCH

Další speciál Marianne je tu a přináší vám spoustu cestovatelských tipů na dovolenou v Česku i v zahraničí.

Zabalte si kufry, vyrážíme! Kam? Třeba do opomíjené části Itálie, (ne)známého Portugalska, Švýcarska, plného přírodních krás nebo rakouského Burgenlandu, který můžete poznávat na kole. Pokud se vám ale nechce cestovat za hranice, zůstaňte ve své domovině a vycestujete za neobjevenými krásami České republiky. Marianne Na cestách vybrala místa, kde se budete cítit jako v ráji, ať už cestujete s rodinou, na romantický víkend ve dvou, nebo sami.

Zajímá vás, jak prázdniny tráví herečka Marika Šoposká? Petra Šroubek Pohlová zjišťovala, kde se jí nejvíc líbí a kam už by se radši znovu nevracela. Modelka Pavlína Němcová prozradí, jak podle ní vypadá ideální léto a herečka Nela Boudová vám poví, kam a s kým nejraději cestuje. Také si nenechte ujít rozhovor s Ladislavem Ziburou, který v šestadvaceti patří mezi nejznámější české cestovatele a nejprodávanější spisovatele. Proč ho nezajímají památky a proč má radši vesnice než města?

V Marianne Na cestách najdete i to, co by vám nemělo chybět v kufru nebo kosmetické taštičce. Pozor na mýty o opalování, některé z nich vám vyvrátí naše kosmetická redaktorka Markéta a také vám poradí, jak být krásná na pláž.

Přejeme vám šťastnou cestu, ať už se vydáte na druhý konec světa nebo vycestujete jen pár kilometrů z domova. Nezapomeňte, že zážitky z dovolených patři mezi nejcennější vzpomínky, které máme a které nám nikdo nikdy nevezme (na rozdíl třeba od ukradeného kufru na letišti).

#mariannenacestach

Vemte si s sebou na dovolenou či výlet speciál Marianne Na cestách nebo aktuální Marianne. Vyfoťte se s ní v destinaci, kterou navštívíte. Sdílejte svou fotku na Instagramu s #mariannenacestach a podělte se s námi o svůj zážitek. Vaše příspěvky zveřejníme na našem instagramovém profilu