Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Časopis

Zamilovaná únorová Marianne je tu!

Láska má mnoho podob, což dokazuje i únorová Marianne. Těšte se na rozhovor plný mateřské lásky, na článek, díky kterému se zamilujete do studené vody i na recepty, které dokážou, že láska doopravdy prochází žaludkem.

O životní lásce a lásce mateřské se v rozhovoru rozpovídala Zorka Hejdová. Moderátorka prozradila, jak své těhotenství zjistila i to, jakým způsobem radostnou novinu oznámila svému manželovi. 

Jste singles a z pouhé zmínky o sv. Valentýnu dostáváte vyrážku? Nebojte se, stand-up komička Adéla Elbel má pro vás jednoduchý návod, díky kterému 14. únor zvládnete mrknutím oka. Hlavní heslo zní: méně pizzy, žádná Bridget Jones a offline režim.

Láska je návyková! Své o tom ví i příznivci otužování, kteří nedají dopustit na ledové koupele ve sprše či v rybníku. V únorové Marianne se dozvíte, proč ve sprše otočit kohoutkem k modré barvě, a především, jak s otužováním správně začít. Věřte, že následný příval endorfinů si zamilujete.

Ženy vědí, že zamilovat se lze i do kousku oblečení, obzvláště pokud jde o pohodlné a smyslné spodní prádlo. Nechte se unášet módní story, které dominuje něžné negližé, sofistikovaná barevnost, a především ženská přirozenost.

Asi nemusíme připomínat, že láska prochází žaludkem. A jak zní recept na perfektní valentýnské menu podle gurmet redaktorky Evy Kadavé: „Špetka chilly, trocha čokolády a pořádná porce lásky.“ Nechte se inspirovat a připravte pro lásky svého života – rodiče, partnera, děti nebo třeba kamarádku – glazovaný telecí hřbet se zeleninou, černorýžový salát s fíky a haloumi a dokonale vláčné čokoládové bábovičky.

Přejeme vám krásný únor plný lásky!

Zorka Hejdová: Můj život je jako jízda na horské dráze

"Nechtěla jsem se nechat dohnat k mateřství očekáváním, že když jsme s Mírou svoji, musí hned přijít dítě. Teď je to jiné, oba jsme cítili, že je ten správný čas. Sešlo se víc faktorů dohromady. Nemoderuju tolik jako dřív, jsem zhruba na 20-30 % své pracovní náplně. Nemá cenu na něco čekat, protože kvůli současné době dlouho nic nepřijde. Svou roli v mém těhotenství určitě sehrála i třicítka," vypráví v rozhovoru Zorka Hejdová.

Info ikona
Zorka Hejdová

Martina Preissová: V dobrém i zlém

"Alkoholismus je nemoc, které se do konce života nezbavíte. Nikdy ji nepředběhneme, vždycky člověka někde překvapí, ale už trochu víme, jak jít do protiútoku," říká herečka Martina Preissová o nesnesitelné lehkosti pití, se kterou bojoval její muž Martin Preiss. 

Info ikona
Martina Preissová

Jana Bernášková: Láska nám často zatemní mozek

Křehká, ale taky vtipná a šokující. Taková je herečka Jana Bernášková i její knižní prvotina. "V knize je spoustu témat, které jsem si odžila. Ve chvíli, kdy máte dítě, tak nového partnera nehledáte jenom pro sebe, ale pro celou rodinu. Vybíráte spíš parťáka do týmu. Je neuvěřitelné těžké, aby si chemie mezi dítětem a partnerem sedla." 

Info ikona
Jana Bernášková

Kolik sexu je normální?

Ruku na srdce, kterou z nás nikdy nenapadlo srovnat svůj sexuální život s ostatními? Kolikrát jste přemýšlela, jestli jste s partnerem v tomto ohledu dostatečně aktivní? Pojďme se společně podívat na to, kolik sexu je tak akorát. A dá se na to vůbec odpovědět? To se dozvíte v článku od Ivy Hadj Moussa.

Info ikona
Postel

Ložnice, kterou budete milovat

Napadlo vás někdy, jak velkou roli hraje v našich životech ložnice? Odpočíváme v ní, sníme tu, milujeme se, dáváme vzniknout novému životu...Tedy, v ideálním případě. Pokud vás k ničemu výše uvedenému ložnice neinspiruje, někde se stala chyba.

Info ikona
Ložnice

Související články

Zábava
Kvíz: Otestujte se, jak dobře znáte kultovní seriál Sex ve městě. Získáte plný počet bodů?

Kvíz: Otestujte se, jak dobře znáte kultovní seriál Sex ve městě. Získáte plný počet bodů?

Psychologie
Vlastnosti a mentální nastavení vítězů: Jak dovést budoucího šampiona na vrchol

Vlastnosti a mentální nastavení vítězů: Jak dovést budoucího šampiona na vrchol

Móda
Tipy na trendy festivalové outfity, které nezruinují vaši peněženku

Tipy na trendy festivalové outfity, které nezruinují vaši peněženku

Zahrada
Slunečnice nepatří jen na pole, rozzáří i zahradu. Její pěstování není složité

Slunečnice nepatří jen na pole, rozzáří i zahradu. Její pěstování není složité