Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Časopis

Závan jara v březnové Marianne

Stále chodíme zabaleni v několika vrstvách a vidina lehkých kabátků je ještě v dáli. V nové Marianne ale už kousek toho vytouženého jara najdete.

Anonymous | 21. 02. 2019

V březnovém čísle na vás čekají rozhovory hned se třemi inspirativními ženami. Herečka Hana Vagnerová, která zdobí titulku, se rozpovídala o pendlování mezi Prahou a Los Angeles, o životních změnách i anorexii. Odbornice na zdraví Marie Vilánková vám poví, proč je občas dobré dát si prošlé jídlo a jednatelka společnosti Kärcher Milada Skutilová řekne, proč je žena po mateřské nejlepší zaměstnanec.

Přátelství mezi ženami dokáže být stejně tak silné jako zrádné. V článku Veroniky Jonášové se dočtete, jaká jsou dnes ženská přátelství a jak je mění současná doba. Vztahy se opět zabývá i psychoterapeut Martin Zikmund. Poradí vám, kdy je ten správný čas odejít z „toxického“ vztahu. Ve své pravidelné rubrice psychosomatické souvislosti se Radkin Honzák tentokrát zamýšlí nad tím, že více jarního sluníčka automaticky nemusí znamenat lepší náladu.

Taky už jste se těšili, až shodíte zimní kabáty a váš šatník opět zahraje barvami? My také, a proto v březnové Marianne najdete rozkvetlou módu, která to jarní počasí snad přivolá. Dále jsme se zaměřili na kvalitní kabelky – investici na celý život. V rubrice krása na vás čeká test potravinových doplňků. Opravdu vám zajistí hezčí pleť, lesklejší vlasy, méně vrásek? Kosmetická redaktorka jich několik otestovala, jak to dopadlo?

Hana Vagnerová: Mít odvahu

vagnerova
© Lucie Robinson

Herečka Hana Vagnerová momentálně pendluje mezi Los Angeles a Prahou. Na rozhovor pro Marianne, který je plný otevřenosti, inspirace a porozumění si ale udělala čas. Jak ji zkušenost s hraním v zahraničí změnila a jak se naučila nešikanovat samu sebe?

Jak poznat, kdy odejít

zikmund
© Shutterstock

Podle psychoterapeuta Martina Zikmunda začne vztah, o který se nepečuje, brzy hnít. Kdy je čas z partnerství odejít a kdy je ještě šance na opravu?

Vysoká rodičovská: Jak milovat puberťáka?

vysoka rodicovska
© GETTY

Máte doma puberťáka a už si s ním nevíte rady? Nejste samy, co si myslely, že nic horšího než dětská kolika vás během života s dítětem potkat nemůže. Vítejte v klubu matek snažících se přežít pubertu. Svého dítěte.

Marie Vilánková: Myčka nám úplně změnila imunitu

vilankova
© Ondřej Košík

„Hygienické normy jsou přísné, vše je antibakteriální. V budoucnu proto budeme muset jíst medikamenty, co budou tělu bakterie uměle dodávat.“ Tvrdí odbornice na zdraví Marie Vilánková. Proč je dobré dát si občas prošlé jídlo, jak moc se lidský mozek podobá mobilu nebo nakolik se na délce dětské nemoci podepíše pobyt v posteli rodičů? O tom všem si s ní v rozhovoru povídala redaktorka Petra.

Dámská jízda v Bratislavě

blava
© Shutterstock

Naše šéfredaktorka Monika Mudranincová vyrazila se svou dcerou Kristýnou na dámskou jízdu do Bratislavy. Kde všude nakupovaly, jedly, procházely se a relaxovaly? V článku vás vezmou na prohlídku „Blavy“, abyste viděli, že hlavní předností tohoto města zdaleka není jen to, že je kousek od Vídně.

 

Související články

Zábava
Horoskop od 24. června: Lvi čeká úspěšný týden, Berani se mají uvolnit

Horoskop od 24. června: Lvi čeká úspěšný týden, Berani se mají uvolnit

Dům
Prastarou řadovku zrekonstruoval v retro stylu

Prastarou řadovku zrekonstruoval v retro stylu

Rodina a děti
Jak udržet ve vztahu jiskru a posílit intimitu a romantiku? Stačí se řídit několika snadnými tipy

Jak udržet ve vztahu jiskru a posílit intimitu a romantiku? Stačí se řídit několika snadnými tipy

Zahrada
Domácí postřik proti mšicím: Zabojujte s nimi levně a bez silné chemie

Domácí postřik proti mšicím: Zabojujte s nimi levně a bez silné chemie