Velikonoce jsou svátky plné barev a veselých dekorací. Vytvořte si letos velikonoční vajíčka způsobem, který bude bavit nejen vaše děti, ale i vás.
Promotion

Internet je plný inspirace. K velikonočnímu tématu zde najdete mnoho návodných videí. Narazili jsme na jedno ze zábavního serveru boredpanda.com, které ukazuje neskutečně jednoduché a nápadité tipy, jak si vytvořit nejdůležitější dekoraci pro tyto svátky - velikonoční vajíčka. 

Nabarvit je můžete s použitím lepenky a kuchyňské hnětačky. Krásné přírodní vzory vám vytvoří punčocha a lístky rostlin nebo si můžete vykouzlit “smiliky”, které denně používáte v textových zprávách. Díky houbičce na nádobí a kartáčku na zuby vyrobíte vesmírná vajíčka plná galaxií, rozbité skořápky vám zase vytvoří překrásný efekt mozaiky nebo si můžete vyhrát s bublinkovou folii, kterou použijete jako razítko. Náš oblíbený tip je dekorace na velikonoční tabuli v podobě zajíčka, kterého za pár okamžiků uděláte z ubrousku, obarveného vejce a fixy. Nápadů zde ale najdete mnohem víc. 

Ať už budete letos vajíčka barvit a zdobit jakkoliv, nezapomínejte, že víc než na dokonalosti výsledku záleží na míře zábavy, kterou si při tom užijete.

Marianne přeje všem veselé velikonoční svátky!

Promotion