Zimní období naší pleti zrovna na kondici nepřidalo. Střídání extrémních teplot, vítr, mráz – díky tomu může být dehydrovaná. Víme, jak jí rychle dodat vzpruhu!
This block is broken or missing. You may be missing content or you might need to enable the original module.

Když jsem kdysi dělala rozhovor se slavným vizážistou, ptala jsem se ho, co je u líčení nejdůležitější. Odpověděl, že pleť. Ani sebedokonalejší make-up nebude vypadat dobře, když pleť nebude hladká a dobře hydratovaná. Přirovnal to k jablku, které když usychá a chybí mu voda, scvrkne se a jeho slupka zvrásní. Hydratace je základ! Co zkusit?

1. Séra
Když je plet extrémně suchá, pod denní i noční krém použijte silné hydratační sérum – postačí ho jen pár kapek. Vynikající jsou s kyselinou hyaluronovou, která na sebe umí vázat vodu a pleť je po ní hladká a zářivá. Někteří odborníci radí, že se do pleti bude ještě lépe vstřebávat, pokud ji nanesete na ještě vlhký obličej.

2. Oleje
Novým boomem v péči o pleť jsou oleje. Jsou určené pro všechny typy pleti, dokonce i pro mastnou. Důležité je vybrat si správný typ namíchaného olejíčku a nanášet ho také na vlhkou pleť. Vrstva oleje totiž vlhkost v pleti uzamkne, a pleť se tak nevysušuje. Máme to vyzkoušené!

3. Masky
Kdykoli je pleť napjatá, zkuste jí ulevit hydratační maskou. Nebojte se ji nanést i ve větší vrstvě. Nechte pár minut působit a uvidíte, jak rychle pleť „pije". Vynikající jsou gelové masky, které pleť vodou přímo napumpují. Hitem jsou nyní i masky, které můžete používat přes celou noc. Ráno bude pleť nádherná a vyhlazená. Seženete je např. u značky Lancôme.

4. Hi-tech hydratace
Vypadá to jako mobil – ale je to přístroj do kabelky se speciální technologií, stačí do něj nalít sérum, a vytvoří z něj jemnou hydratační mlhu. Pak už zbývá přiložit k obličeji a nechat se opečovávat! Více na www.skinup.cz.