GRAMMY: Kdo si odnesl nejvíce cen a kdo zazářil na červeném koberci

Eliška Vrbová | 27/01/2020
GRAMMY: Kdo si odnesl nejvíce cen a kdo zazářil na červeném koberci

Přidejte si Marianne do oblíbených na Google zprávách

Letošní udílení hudebních cen Grammy ovládla na plné čáře osmnáctiletá zpěvačka Billie Eilish. Odnesla si celkem pět zlatých gramofonků, a to včetně těch za nejlepší album, nejlepší nahrávku a objev roku. A kdo nás zaujal na červeném koberci?

Nejvíce nepřehlédnutelná ze všech hvězd se stala bezpochyby v pěti kategoriích nominovaná Ariana Grande v šedé nadýchané róbě značky Giambattista Valli. Šedé outfity společně s těmi bílými a krémovými byly v nedělní večer ve Staples Center v americkém Los Angeles k vidění nejvíce. Bílé šaty Alexander Wang oblékla zpěvačka Dua Lipa, v krémových zdobených šatech Dolce & Gabbana doplněných kozačkami se objevila Gwen Stefani a světle zlaté šaty Dundas zvolila modelka Heidi Klum.

Ve stylových outfitech nezůstali pozadu ani muži, zpěvák Shawn Mendes zazářil ve vínovém obleku Louis Vuitton a doplnil ho šperky od Bulgari, věčný rocker Iggy Pop oblékl šedý oblek s vestou, nicméně bez košile. 

Hvězda večera Billie Eilish upoutala pozornost částečně nazeleno nabarvenými vlasy, k nimž sladila i outfit od Gucci.

Ty nejzajímavější outfity z udílení cen Grammy si můžete prohlédnout níže v galerii.

Marianne Talk s ženou, která vydělává na OnlyFans

Nejčtenější články

Omlazující triky Heleny Vondráčkové na prahu 80: Její vizážista prozrazuje krém, na který nedá dopustit, i jednu tajnou zbraň

Kvíz: Jak dobře znáte Českou republiku? Ověřte si, zda byste se svými vědomostmi obstáli ve školních lavicích

Letní kalhoty do horkých dnů, které vykouzlí krásnou postavu. Vybíráme speciální kousky pro ženy s kily navíc

Doporučujeme

Načíst další

Mohlo by se vám líbit

Marianne Bydlení