Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Jídlo

APETIT STARTUJE VINNÝ KLUB. Vinařské bedýnky plné APETITU

Chcete mít jistotu, že návštěvě otevřete dobrou lahev? Chcete objevovat nová vína, která v běžných obchodech nenajdete? Chcete si zajistit pohodlný přísun kvalitních vín či pořídit originální dárek?
Vyzkoušejte degustační balíčky se třemi lahvemi vína, které jsme pro vás pomáhali vybrat v rámci našeho nového projektu Apetit Club del Vino. Ve speciálním kartonu Apetit Club del Vino vám pravidelně dorazí domů tři vynikající vína z Nového a Starého světa za výhodnou cenu.

Redakce Marianne | 16. 04. 2014


Na období duben–květen jsme pro vás připravili:


DEGUSTAČNÍ BALÍČEK NOVÝ SVĚT

3-lahve-3D_box_novy-svet-1_tisk

Tanguero Reserve Chardonnay 2013 z argentinského vinařství Finca Flichman je plné, dobře pitelné chardonnay s vůní ananasu, vanilky a skořice. V chuti dominuje broskev s kokosem. Dopřejte si ho ideálně k rybě, drůbeži, mořským plodům nebo k těstovinám.


Casas del Bosque Reserva Cabernet Sauvignon 2012
z chilského vinařství Casas del Bosque ležícím v Casablanca Valley má tmavě rubínovou barvu, vůni po přezrálých ostružinách a černém rybízu, dobrou strukturu a svěží ovocnou chuť s dotekem pepře v závěru. Vhodně doplní jemnější úpravy červených mas.

Newen Malbec 2012 z vinařství Del Fin Del Mundo ležícím v argentinské Patagonii nabízí příjemné aroma džemu z červeného ovoce, jako jsou třešně, maliny s dotekem růží a fialek. Má velmi příjemnou ovocnou chuť, středně plné tělo, sametové taniny a dlouhou dochuť. Skvěle doprovodí hovězí steaky.

Cena degustačního balíčku Nový svět: 790 Kč
V rámci předplatného dodatečná sleva až 20 %


DEGUSTAČNÍ BALÍČEK STARÝ SVĚT

3-lahve-3D_box_stary-svet-4_tisk_copy

El Perro Verde – Verdejo 2012

Svěží a komplexní Verdejo s hravým názvem El Perro Verde („zelený pes“) ze španělské oblasti Rueda bylo oceněno devadesáti body Robertem Parkerem pro časopis The Wine Advocate. Dokonale doplní lehké jarní salátky s kozím sýrem či grilovaného lososa.

Finca Vieja Crianza 2009, La Mancha, Španělsko

Nazrálá crianza světle červené barvy s dlouhým meniskem z vinařství Vinícola de Castilla ležícím ve španělské oblasti La Mancha má vysokou viskozitu, středně intenzivní vůni. Prezentuje se živočišným aroma, vůní jehličí a popadaného listí s jemnými tóny peckovitého ovoce, jako jsou třešně a višně. Víno pro pokročilé, které ideálně doprovodí jehněčí maso a dušené hovězí.

Nudo Syrah 2011 ze španělského vinařství La Esperanza z oblasti Jumilla D. O. vyniká vůní tmavého bobulového ovoce, ostružin a jeřabin. Chuť je šťavnatá a minerální díky kamenitému podloží, které je pro oblast Jumilla typické. Víno příjemně doprovodí zvěřinové úpravy mas na divokém koření.

Cena degustačního balíčku Starý svět: 790 Kč
V rámci předplatného dodatečná sleva až 20 %

Neváhejte a objednávejte na www.apetitclubdelvino.cz.

cdv_logo_whiteBG-01

Komerční článek.